Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 22:09:00

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах оголосять у Чернігівському районі

12.11.2013   14:38Агенцiя

Найближчим часом Чернігівська районна державна адміністрація оголосить конкурси на перевезення пасажирів на кількох автобусних маршрутах загального користування між обласним центром та населеними пунктами Чернігівського району.

Питання організації їх проведення обговорили на нараді, яку 11 листопада провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко. У нараді взяли участь керівництво відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, Чернігівської райдержадміністрації та перевізники.

Як зазначалося, з початку року у зв’язку із змінами у Законі України «Про автомобільний транспорт» повноваження з організації перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі районів, передано районним державним адміністраціям. По мірі закінчення термінів дії договорів, деякі райони вже розпочали проводити конкурси на обслуговування внутрішньорайонних маршрутів.

Підсумовуючи, Віктор Геращенко підкреслив, що на маршруті повинен працювати перевізник, який у повній мірі дотримується розкладу руху, забезпечує комфорт та безпеку пасажирів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.