Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 20:19:44

На Чернігівщині лісові дороги лісівники будують власними силами

11.11.2013   12:35Агенцiя

Державне агентство лісових ресурсів України вважає будівництво лісових доріг одним з пріоритетних напрямків своєї роботи.

Слід відмітити, що у 2012 році чернігівськими лісівниками було прокладено 42, 1 км лісових доріг та облаштовано "дорожнім одягом" 27,9 км.

Протягом десяти місяців нинішнього року побудувано 61,56 км земляного полотна та впорядкувано грунтово-щебіневою сумішшю 43,64 км.

Найкраще з будівництвом лісових доріг спрацював Добрянський держлісгосп, який раніше за всіх завершив свою лісову автомобільну дорогу в Добрянському лісництві. Вона з'єднує між собою великі населені пункти Добрянку та Олександрівку, а також село Актильню. Загальна протяжність цієї дороги становить 11,25 км. Інша важлива її функція - вивезення лісопродукції прямо до нижнього складу держлісгоспу.

Непогані дороги у Ніжинському, Семенівському та Холминському державних лісогосподарських підприємствах.

Варто зазначити, що лісові дороги чернігівські лісівники будують власними силами. Значну допомогу в цій роботі надають держлісгоспам два сучасні дорожньо-будівельні комплекси, які минулого року Держлісагентство України передало Чернігівському ОУЛМГ .

Ця потужна техніка знаходиться на балансі Городнянського та Холминського держлісгоспів і працює в усіх лісогосподарських підприємствах Чернігівщини ( згідно затвердженого графіка) - без вихідних, по 12 годин на добу. За зміну будується 150-200м дорожнього полотна. На обслуговуванні комплексів трудяться по два оператори - за вахтовим методом. Так у ДП "Городнянське ЛГ" працюють на цій техніці Віталій Овчар і Сергій Сучок та Олександр Колесник і Микола Орел, а в ДП "Холминське ЛГ" - Микола Остапенко і Леонід Митченок та Сергій Рубан і Володимир Марченко. Восени дорожньо-будівельний комплекс з Городні допомагав Остерському держлісгоспу, а холминці трудилися у Блешнянському лісництві Семенівського лісогосподарського підприємства.

І хоча дощовий вересень заважав будівництву лісових доріг, держлісгоспи справилися зі своїми завданнями, з максимальною віддачею використовуючи осінні дні.

Володимир Кирієнко, головний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини