Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 21:49:49

На Чернігівщині лісові дороги лісівники будують власними силами

11.11.2013   12:35Агенцiя

Державне агентство лісових ресурсів України вважає будівництво лісових доріг одним з пріоритетних напрямків своєї роботи.

Слід відмітити, що у 2012 році чернігівськими лісівниками було прокладено 42, 1 км лісових доріг та облаштовано "дорожнім одягом" 27,9 км.

Протягом десяти місяців нинішнього року побудувано 61,56 км земляного полотна та впорядкувано грунтово-щебіневою сумішшю 43,64 км.

Найкраще з будівництвом лісових доріг спрацював Добрянський держлісгосп, який раніше за всіх завершив свою лісову автомобільну дорогу в Добрянському лісництві. Вона з'єднує між собою великі населені пункти Добрянку та Олександрівку, а також село Актильню. Загальна протяжність цієї дороги становить 11,25 км. Інша важлива її функція - вивезення лісопродукції прямо до нижнього складу держлісгоспу.

Непогані дороги у Ніжинському, Семенівському та Холминському державних лісогосподарських підприємствах.

Варто зазначити, що лісові дороги чернігівські лісівники будують власними силами. Значну допомогу в цій роботі надають держлісгоспам два сучасні дорожньо-будівельні комплекси, які минулого року Держлісагентство України передало Чернігівському ОУЛМГ .

Ця потужна техніка знаходиться на балансі Городнянського та Холминського держлісгоспів і працює в усіх лісогосподарських підприємствах Чернігівщини ( згідно затвердженого графіка) - без вихідних, по 12 годин на добу. За зміну будується 150-200м дорожнього полотна. На обслуговуванні комплексів трудяться по два оператори - за вахтовим методом. Так у ДП "Городнянське ЛГ" працюють на цій техніці Віталій Овчар і Сергій Сучок та Олександр Колесник і Микола Орел, а в ДП "Холминське ЛГ" - Микола Остапенко і Леонід Митченок та Сергій Рубан і Володимир Марченко. Восени дорожньо-будівельний комплекс з Городні допомагав Остерському держлісгоспу, а холминці трудилися у Блешнянському лісництві Семенівського лісогосподарського підприємства.

І хоча дощовий вересень заважав будівництву лісових доріг, держлісгоспи справилися зі своїми завданнями, з максимальною віддачею використовуючи осінні дні.

Володимир Кирієнко, головний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.