Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 18:05:34

Чернігівці заборгували за послуги ЖКГ більше 55 мільйонів гривень

09.11.2013   11:24

На кінець вересня 2013 року населення м.Чернігова заборгувало організаціям-надавачам послуг 55,1 млн.грн. за спожиті житлово-комунальні послуги.

Це 54,2% заборгованості, що склалася в цілому по області. Половину боргу споживачі винні за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Разом з тим, з початку року заборгованість зменшилася на 22,7%.

За 9 місяців п.р. жителі обласного центру сплатили за житлово-комунальні послуги 274,8 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 106,3% нарахованих сум.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у вересні становили 299,11 грн.

За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували впродовж 3 місяців і більше 56,0% власників особових рахунків, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,8%, за вивезення побутових відходів – 14,3%, за газопостачання – 8,9%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,5%.

Крім того, 3,2 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 1,4% користувачів.

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини