Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:35:23

Ідея створення осередків Асоціації в усіх районах області підтримана керівництвом ГУ Міндоходів у Чернігівській області

08.11.2013   10:12

Серед інших важливих питань під час розширеного засідання колегії Головного управління Міндоходів у Чернігівській області обговорювали співпрацю з територіальним відділенням Асоціації платників податків України.

Чернігівське відділення Асоціації платників податків нині має три осередки. Для покращення роботи до кінця року планується створити їх в усіх районах області. В Головному управлінні Міндоходів цілком схвалюють таку ініціативу.

- Я зацікавлений, аби якомога більше було  членів Асоціації. Очолювати осередки в районах обов`язково  повинні люди бізнесу, які користуються авторитетом і мають  вагоме слово. Ті, хто зможуть повести за собою, - наголосив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. Для цього він запропонував розробити  низку спільних дій ГУ Міндоходів та Асоціації.

  Поглибленню партнерських відносин сприятиме укладений напередодні Меморандум про співробітництво. Адже обидві структури зацікавлені у захисті платників, прозорій сплаті податків та своєчасному надходженні коштів до бюджетів.

Під час засідання  колегії йшлося також про організацію роботи з наповнення бюджетів, про результати роботи підрозділів податкового та митного аудиту, декларування податку на додану вартість та впровадження контролю за трансфертним  ціноутворенням,  забезпечення об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації, профілактику правопорушень тощо.          

- Для мене важлива  стабільність надходжень до бюджету  і динаміка. Ми повинні рухатись в одному напрямку. Наша кінцева  мета – міцна держава, - підсумував очільник регіонального державного відомства Андрій Лаврешов.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини