Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 11:16:37

Ідея створення осередків Асоціації в усіх районах області підтримана керівництвом ГУ Міндоходів у Чернігівській області

08.11.2013   10:12

Серед інших важливих питань під час розширеного засідання колегії Головного управління Міндоходів у Чернігівській області обговорювали співпрацю з територіальним відділенням Асоціації платників податків України.

Чернігівське відділення Асоціації платників податків нині має три осередки. Для покращення роботи до кінця року планується створити їх в усіх районах області. В Головному управлінні Міндоходів цілком схвалюють таку ініціативу.

- Я зацікавлений, аби якомога більше було  членів Асоціації. Очолювати осередки в районах обов`язково  повинні люди бізнесу, які користуються авторитетом і мають  вагоме слово. Ті, хто зможуть повести за собою, - наголосив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. Для цього він запропонував розробити  низку спільних дій ГУ Міндоходів та Асоціації.

  Поглибленню партнерських відносин сприятиме укладений напередодні Меморандум про співробітництво. Адже обидві структури зацікавлені у захисті платників, прозорій сплаті податків та своєчасному надходженні коштів до бюджетів.

Під час засідання  колегії йшлося також про організацію роботи з наповнення бюджетів, про результати роботи підрозділів податкового та митного аудиту, декларування податку на додану вартість та впровадження контролю за трансфертним  ціноутворенням,  забезпечення об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації, профілактику правопорушень тощо.          

- Для мене важлива  стабільність надходжень до бюджету  і динаміка. Ми повинні рухатись в одному напрямку. Наша кінцева  мета – міцна держава, - підсумував очільник регіонального державного відомства Андрій Лаврешов.

Останні новини Чернігівщини

Електрозварник ручного зварювання може заробляти по 15 тисяч гривень

Електрозварник ручного зварювання може заробляти по 15 тисяч гривень 11:15

Протягом січня-серпня 2020 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалося 44 вакансії електрозварника ручного зварювання із заробітною платою від 5 до 15 тис. грн. За цей час службою зайнятості укомплектовано 30 таких вакансій.

Тренінг

Тренінг "Захист прав шукачів притулку, біженців та осіб без громадянства. Міжнародні та національні стандарти" провели у Чернігові 11:07

13 серпня, за підтримки громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», було проведено тренінг для працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини на тему: "Захист прав шукачів притулку, біженців та осіб без громадянства. Міжнародні та національні стандарти".

Під кордоном із Росією демонтовано комуністичну символіку

Під кордоном із Росією демонтовано комуністичну символіку 10:55

13 серпня у селі Жадове Семенівського району прибрано з публічного простору комуністичну символіку.

20 кілометрів ділянки дороги Р-67 Ніжин – Прилуки вже охоплені ремонтом

20 кілометрів ділянки дороги Р-67 Ніжин – Прилуки вже охоплені ремонтом 10:45

Дорога збудована близько 50 років тому, з тих пір ця ділянка ремонтується уперше.