Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:26:56

Від платників Чернігова надійшло понад 98 млн. гривень єдиного соціального внеску

08.11.2013   08:52Агенцiя

З 1 жовтня ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області розпочала процедуру адміністрування єдиного соціального внеску.

А  саме: прийняття звітності, взяття на облік та зняття з обліку платників єдиного соціального внеску. Було відкрито спеціальні рахунки для перерахування єдиного внеску.

За перший місяць адміністрування  ЄСВ інспекцією міста  прийнято та оброблено більше 5,7 тисяч звітів, а надходження єдиного внеску склали понад 98 мільйонів гривень.

Звітували засобами електронного зв’язку більше 54% платників.

Щоб платники не відчули дискомфорту  та незручностей при зміні адміністратора єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування  працівниками інспекції проводилася широка  інформаційно-роз’яснювальна кампанія, звітність приймалася і у вихідні дні.

Зазначимо, що  Міністерство доходів  і зборів здійснює виключно адміністрування єдиного внеску. За Пенсійним та фондами соціального страхування залишається ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, призначення та виплата пенсій, дотацій, лікарняних тощо. Тому всі кошти, які надходять на рахунки Міндоходів, відкриті у головних управліннях Держказначейства, оперативно розподіляються між фондами соціального страхування.

Нагадаємо, що нові рахунки для  сплати ЄСВ розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі  «Реєстри» та на сайті Чернігівської  міської ради www.chernigiv-rada.gov.ua/ Новини колег / ДПІ інформує / 02.10.2013 р. Увага! Нові рахунки для сплати ЄСВ по місту Чернігів.

Звітність в електронному вигляді  платники повинні надсилати на єдину  адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

В.Мехед, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».