Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:34:05

40 років з дня утворення відзначило "Куликівське молоко"

02.11.2013   12:45

40 років з дня утворення відзначило одне з провідних підприємств Куликівського району – приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко».

Створене у 1973 році міжколгоспне підприємство по виробництву замінника незбираного молока за період своєї діяльності пережило декілька реорганізацій. Змінювалися форми власності. Здійснювалося перепрофілювання, створювалося допоміжне виробництво. Завдяки ентузіазму і небайдужості всіх працівників – від директора до кожного робітника – вдалося не просто зберегти виробничу базу, а й підняти завод на якісно новий щабель розвитку, скласти достойну конкуренцію переробним підприємствам і в області, і в Україні.

Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка з річницею підприємства присутніх привітав заступник голови ОДА Олександр Шанойло.

Він зауважив: нині ПрАТ «Куликівське молоко» – потужне підприємство, у складі якого працюють цехи по виробництву сухого знежиреного молока, масла вершкового, продукції з незбираного молока та кисломолочних продуктів.

На підприємстві налагоджено сучасну систему управління виробництвом і персоналом та екологічно чисте виробництво, встановлюється новітнє обладнання. Тут постійно працюють над впровадженням нових технологій, розширенням асортименту і поліпшенням якості продукції, збільшенням виробничих потужностей і площ.

Вже чотири десятиліття підприємство задовольняє харчові потреби споживачів вітчизняної молочної продукції, пропонуючи широкий асортимент якісних молокопродуктів за доступною ціною.

Торгова марка «Куликівське молоко» відома далеко за межами нашої області як гарантія високоякісної, натуральної молочної продукції. За відмінну якість продукції, впровадження нових технологій, розвиток виробництва колектив заводу неодноразово був нагороджений обласними і районними відзнаками.

Поряд з тим, що ПрАТ «Куликівське молоко» є основним бюджетоутворюючим підприємством району, воно бере активну участь у розбудові регіону, надає спонсорську допомогу закладам соціальної сфери.

«Вітаючи керівництво, працівників та ветеранів підприємства «Куликівське молоко» з ювілеєм, хочу зазначити, що всі успіхи і досягнення – це результат роботи енергійного і цілеспрямованого колективу, який працює над збереженням добрих традицій та примноженням досягнутих здобутків.

Нехай і надалі приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко» славить наш край по всій Україні і за її межами. Нехай якість вашої продукції зростає, а число її поціновувачів невпинно збільшується», - зазначив Олександр Шанойло.

Кращі працівники підприємства були відзначені відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.