Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 23:30:24

До дня працівників целюлозно-паперового виробництва

19.10.2013   08:11

Підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

Найбільшу питому вагу галузі мають підприємства з виробництва паперу та паперових виробів. На підприємствах зайнято 1,2 тис.осіб, або 2,7% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

За січень–серпень п.р. підприємства з виробництва паперу та паперових виробів реалізували продукції на суму 887,4 млн.грн., або 9,7% від загального обсягу реалізації промислової продукції.

З початку року збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого паперу та картону, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів формулярів і бланків, виробів канцелярських інших із паперу та картону, етикеток.

Продукція підприємств із виробництва паперу та виробів з паперу користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортувалися до 24 країн світу. Майже 90% усіх товарів цієї групи отримували Російська Федерація, Казахстан, Азербайджан та Узбекистан. За січень–серпень 2013 р. обсяг експорту цієї продукції становив 84,7 млн.дол. США, що на 10,8% більше, ніж рік тому.

У I півріччі 2013 р. підприємствами з виробництва паперу та паперових виробів освоєно капітальних інвестицій у 2,3 раза більше, ніж за відповідний період 2012 р.
 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».