Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 липня, 13:03:59

Фермери Чернігівщини отримують 540 тис. грн державної допомоги

12.12.2011   07:41

Чернігівське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств починає розподіляти між фермерами 540 тис. грн державної допомоги, отриманої на свій рахунок ще влітку. Про це повідомив директор відділення Віталій Плевако.

“Така затримка пов’язана із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України про використання цих коштів. Якщо раніше конкурс серед фермерських господарств на їх одержання ми проводили у себе в області, то тепер це робиться в Києві. А там відповідні процедури закінчилися тільки в листопаді”, – пояснив В. Плевако.

За його словами, державна допомога фермерам надається у вигляді безвідсоткового кредиту на 3-5 років. У попередні роки її сума для Чернігівщини сягала 1-1,5 млн грн. Нині вона менша. Проте досвід показує: нерідко саме ці кошти стають “паличкою-виручалочкою” для господаря, який хоче розвивати сільгоспвиробництво.

“У нас є яскраві приклади, коли, отримавши підтримку фонду і придбавши трактор чи нормально відсіявшись, люди ставали на ноги і за 8-10 років збільшували площу оброблюваних земель з трьох гектарів до тисячі”, – сказав посадовець.

Цього року державна допомога призначена п’яти фермерським господарствам Чернігівщини. Як зазначив В. Плевако, серед них є і новостворені структури, і ті, які планують займатися нетрадиційними чи не надто розвиненими в регіоні видами сільгоспвиробництва (наприклад, ягідництвом-садівництвом), і господарства з віддалених районів. “Підтримку отримують ті, хто її дійсно потребує”, – підкреслив він.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1062858

Останні новини Чернігівщини

Стартував ремонт дорожнього покриття на вулиці Михалевича 11:28

10 липня дорожники вкладали асфальт на відрізку між вулицями Єськова та Волковича. Від сьогодні рухаються від Волковича до проспекту Миру.

Золоті нагороди Міжнародного турніру з боксу здобули чернігівські боксери 11:01

Золоті нагороди Міжнародного турніру з боксу «КУБОК БАЛТИКИ», у складі Збірної України з боксу серед юнаків і дівчат, який з 04 до 07 липня проходив у м. Ризі (Латвія), завоювали Чернігівські боксери Богдан ШАКИТКО (Ніжинська КДЮСШ, тренер Євгеній САЄНКО), Максим БАБИЧ та Катерина МОРОЗ (Бахмачська КДЮСШ, тренер Атанас ХАЛАЧЕВ)

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 11 липня по 8:00 12 липня 2024 року 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Олександр Кондрашов: «Аудитори зафіксували факти самовільного зайняття земельних ділянок в Ічнянській міській територіальній громаді» 10:06

Місцеві податки і збори становлять значну частину доходів місцевих бюджетів, серед яких особливе значення має плата за землю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини