Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:44:54

Оштрафовано ПАТ "Чернігівобленерго"

09.10.2013   12:34Агенцiя

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України накладено штраф у розмірі 300 тис. грн на ПАТ «Чернігівобленерго» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

За результатами проведеного розслідування було встановлено, що ПАТ «Чернігівобленерго», зловживаючи монопольним (домінуючим) становищем на ринку передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами в Чернігівській області у межах території, на якій розташовані власні місцеві (локальні) електричні мережі товариства, безпідставно зволікало в укладенні Додаткової угоди про внесення змін до Договору про передачу електричної енергії мережами товариства, укладеного з ТОВ «Торгова енергетична компанія «ЕЛКОМ».

Як встановила Колегія, такі дії могли призвести до створення умов щодо неможливості постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «Торгова енергетична компанія «ЕЛКОМ» власним споживачам, та як наслідок, до ущемлення його інтересів.

Крім того, такі дії ПАТ «Чернігівобленерго» могли також призвести до негативних наслідків обмеження конкуренції на ринку постачання електричної енергії суб’єктам господарювання в Чернігівській області у межах території, на якій розташовані власні місцеві (локальні) електричні мережі ПАТ «Чернігівобленерго».

http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/100124

 

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини