Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:34:58

У Міндоходів кажуть, що Чернігівщиною цікавляться інвестори

05.10.2013   14:16

Лише у першому півріччі 2013р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 16,5 млн.дол. США, з яких 91,8% надійшли з країн ЄС.

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених в економіку області з початку інвестування становив 119,2 млн.дол. США, що на 13,5% більше обсягів прямих інвестицій на початок року. Інвестори із 40 країн світу вкладали кошти в Чернігівську область. Понад третина інвестицій надійшла з Німеччини. Також основними країнами–інвесторами залишаються Польща, Кіпр, Литва, Вірґінські Острови (Брит.), Російська Федерація, Беліз, Італія. Майже три чверті іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості.

У підприємства, що займаються транспортом, складським господарством, поштовою та кур’єрською діяльністю залучено 7,0% прямих інвестицій, в організації оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 5,1%, що здійснюють операції у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 4,3%. І хоча  для інвесторів  висунуті  певні умови, а  інвестиційні проекти повинні відповідати ряду критеріїв    зацікавленість з боку інвесторів  до нашого регіону і надалі зростає.

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко запевнив, що Уряд України проводить реформи, спрямовані на створення сприятливого інвестиційного клімату, комфортних, простих і зрозумілих умов для ведення бізнесу в нашій країні. Наприклад, забезпечений індивідуальний підхід до податкового супроводу великого бізнесу. У складі Міністерства доходів і зборів створений Центральний офіс для великих платників податків. За кожною компанією закріплений податковий асистент, який надає консультації, рекомендації, допомагає в оцінці ризиків.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини