Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:45:30

На Чернігівщині найбільше імпортують міндобрива, експортують – шпалери

05.10.2013   12:55

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) з початку року складає 10 млрд. грн.,

 з них експорт - 3 млрд. грн. та імпорт – близько 7 млрд. грн., що за вартісними показниками на 5% (461,51 млн. грн.) та за ваговими на 12% (127,21 тис. тонн), більше ніж за відповідний період минулого року.

Аналіз оформлених Чернігівською  митницею Міндоходів операцій показує, що протягом січня – вересня спостерігалась тенденція до збільшення обсягів експорту за вартісними показниками на 20% та за ваговими на 4%. При проведенні імпортних операцій відбувалось зменшення обсягів за вартісними показниками на 1 % та збільшення за ваговими на 17%. За цей час найбільше імпортували міндобрива, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду, експортували – шпалери, нафтопродукти, тютюн та сигарети.

Чернігівською митницею Міндоходів за 9 місяців проведено майже 40 тисяч митних оформлень зовнішньоекономічних операцій, що на 8 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість митних декларацій, оформлених в електронному вигляді, становить майже 100%, що у 2,3 рази перевищує минулорічний показник.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини