Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 23:56:13

На Чернігівщині найбільше імпортують міндобрива, експортують – шпалери

05.10.2013   12:55

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) з початку року складає 10 млрд. грн.,

 з них експорт - 3 млрд. грн. та імпорт – близько 7 млрд. грн., що за вартісними показниками на 5% (461,51 млн. грн.) та за ваговими на 12% (127,21 тис. тонн), більше ніж за відповідний період минулого року.

Аналіз оформлених Чернігівською  митницею Міндоходів операцій показує, що протягом січня – вересня спостерігалась тенденція до збільшення обсягів експорту за вартісними показниками на 20% та за ваговими на 4%. При проведенні імпортних операцій відбувалось зменшення обсягів за вартісними показниками на 1 % та збільшення за ваговими на 17%. За цей час найбільше імпортували міндобрива, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду, експортували – шпалери, нафтопродукти, тютюн та сигарети.

Чернігівською митницею Міндоходів за 9 місяців проведено майже 40 тисяч митних оформлень зовнішньоекономічних операцій, що на 8 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість митних декларацій, оформлених в електронному вигляді, становить майже 100%, що у 2,3 рази перевищує минулорічний показник.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.