Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 10:04:58

Чернігівські журналісти побували на ПАТ "Ічнянський молочно-консервний комбінат". ФОТО. ВІДЕО

05.10.2013   12:09

4 жовтня відбувся прес-тур до Ічнянського молочно-консервного комбінату, організований медіа-центром «Моє місто». В ході поїздки журналісти ознайомилися з виробництвом сгущеного молока та молока тривалого зберігання.

Зустрів представників ЗМІ новий Голова правління ПАТ «Ічнянський МКК» Носарєв Ігор Анатолійович, призначений на посаду у липні місяці. До цього пан Носарєв працював у Молочній кампанії «Рейнфорд» (Дніпропетровськ), ПАТ «Хліб» та інших підприємствах по виробництву харчової продукції. Керівник провів екскурсію заводом, продемонстрував новітнє інноваційне обладнання, встановлене на підприємстві, ознайомив журналістів із технологічними процесами.

ПАТ «Ічнянський МКК», починаючи з 2006 року, зазнав кардинального переобладнання та оновлення. За останні сім років на встановлення нової апаратури та розбудову було витрачено більше 300 мільйонів гривень. І на сьогодні, як хвалився керівник господарства, – це одне із найсучасніших підприємств регіону. Під час роботи обладнання по збору, приготуванню та пакуванню продукції використовується робота автоматів. Сучасні табло, автоматизовані процеси – все це для того, щоб зменшити вплив людини на результат. Біла плитка на стінах та підлозі, у кожному цеху по декілька рукомийників і, як здалося, стерильна чистота – для забезпечення санітарних норм на підприємстві.

ПАТ «Ічнянський МКК» має власну науково-технічну базу, що дозволяє здійснювати контроль сировини та кінцевого продукту. Підприємство сертифіковане за стандартами HASPP та ISO 22 000:2007.

Як повідомив Ігор Носарєв завод виготовляє сгущене молоко та пастеризоване молоко на замовлення великих торгівельних мереж в Україні та на експорт. Ічнянське сгущене молоко експортується у 38 країн світу. Одним із найбільших покупців є країни СНД, Африки, Південної та Північної Америки. А сгущене молоко «Mama Milla» отримало приз за якість у 2011 році на конкурсі у Москві.

Сировину для переробки завод отримує з власного господарства та фермерських господарств. Підприємство не купує молоко у населення через те, що часто якість невідповідна. Як зазначає директор важливим є кожен крок процесу: від того, що їсть корова, як її миють та в яких умовах утримують, до моменту доїння та зберігання молока.

Технолог з лабораторії якості Тетяна Бойко розповіла журналістам про якість та нову продукції заводу. За її словами ПАТ «Ічнянский МКК» для виробництва продукції використовує молоко вищого сорту та екстракласу.

Середня заробітна плата на підприємстві становить біля 3000 гривень, мінімальну – 1500-1800 гривень отримує некваліфікований персонал. Зараз на заводі працюють біля 350 чоловік. Плинність кадрів невисока, проте вакансій майже немає. Слід відмітити, що підприємство практично оновило керівний склад, а працівники з брендінгу та піару – живуть та працюють у Києві.

По закінченню спілкування для журналістів організували дегустацію продукції. З усього розмаїття сгущеного молока найсмачнішими були вершки «Mama Milla» та «Кава із згущеним молоком» ТМ «Ічня».

ВІДЕО Олексій Письменний

 

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 09:50

18 вересня в сесійній залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Сивенка.

Відбулось позачергове засідання 78 сесії Ніжинської міської ради

Відбулось позачергове засідання 78 сесії Ніжинської міської ради 09:41

18 вересня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось позачергове 78 пленарне засідання Ніжинської міської ради.

Чернігів: виконком затвердив перелік багатоквартирних будинків для проведення конкурсу з призначення управителя

Чернігів: виконком затвердив перелік багатоквартирних будинків для проведення конкурсу з призначення управителя 09:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 17 вересня затвердив перелік будинків і конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Чернігові та оголосив відповідний конкурс.

У Чернігівській ОДА обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

У Чернігівській ОДА обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат 09:20

17 вересня заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Допомога по тимчасовій непрацездатності в Чернігівській області зросла на 16,0%

Допомога по тимчасовій непрацездатності в Чернігівській області зросла на 16,0% 09:08

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, у тому числі з ізоляцією від COVID-19, у січні - серпні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 16,0% у розрахунку на день та склав 256 гривень.