Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 12:35:13

До наглядової ради ПАТ "Куликівське молоко" увійшли Наталія Дідур та Іванна Романець

25.09.2013   13:17

23 вересня відбулися позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ "Куликівське молоко". На них відбулося перобрання Наглядової ради товариства.

Як стало відомо, один з головних акціонерів товариства Арсен Дідур (володіє більше 50% акцій), у серпні місяці подав заяву про вихід із складу Наглядової ради. У серпні Наглядовою радою підприємства були припинені його повноваження. На цій посаді Арсен Володимирович перебував більше 12 років.

На позачергових зборах на посаду Члена Наглядової ради призначено Іванну Романець, яка за інформацією Загальнодоступної інформаційної бази ДКЦПФР не володіє акціями підприємства, та Наталію Дідур, яка володіє часткою в статутному капіталі в розмірі 36,5%. Строк дії повноважень новообраних членів Наглядової ради по 23.09.2016 року включно.

Наталія Дідур до прийняття рішення Зборами обіймала посаду Члена Наглядової ради ПрАТ “Куликівське молоко”. А Іванна Романець працювала юрисконсультом в ТОВ “АФ “Правочин” та ТОВ “Українські аграрні інвестиції”.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини