Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:28:31

На Чернігівщині митні декларації оформлюються виключно в електронному вигляді

25.09.2013   12:27

Протягом 8 місяців Чернігівською митницею Міндоходів оформлено понад 34 тисячі зовнішньоекономічних операцій, що на 3 відсотки перевищує показник 2012 року.

При цьому кількість електронних митних декларацій збільшилась у 3  рази, порівняно з минулим роком. На даний час 100 відсотків декларацій подаються до оформлення в електронному вигляді.

Начальник митниці Олександр Іванов повідомив також про збільшення навантаження у пунктах пропуску. Кількість громадян, які перетинають кордон у Чернігівській області,  на відміну від минулого року, зросла на 12 відсотків. За 8 місяців до України та у зворотному напрямку прослідувало понад 4 млн. громадян. На 3 відсотки - до 977 тис. одиниць - зріс потік через кордон транспортних засобів. Майже незмінною залишилася кількість пропущених  вантажів - 4 310 тис. тонн.

Найбільше навантаження припадає на автомобільні пункти пропуску, співробітники яких  здійснюють пропуск переважної більшості вантажів, транспортних засобів та громадян.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.