Українці активніше всього купують продукти по п'ятницях, а книги та ліки - по вівторках. ІНФОГРАФІКА
Математики ПриватБанку підрахували, в які дні тижня українці найактивніше купують товари в тих чи інших видах торговельних точок, а також підготували з цього приводу Інфографіку.
Як виявилося, найактивніше жителі нашої країни купують продукти в магазинах і супермаркетах по п'ятницях, а найбільше книг і медикаментів купується у вівторок. Вихідні українці вважають за краще проводити на риболовлі, в подорожі або в кіно. А на останній день робочого тижня - п'ятницю - традиційно припадає пік відвідуваності ресторанів, кафе і барів.

При проведенні дослідження враховувалися всі операції з оплати товарів банківськими картами через термінали банку. Оскільки на сьогодні термінали банку працюють у більш ніж 54 % торговельних точок України, вибірка репрезентативна і відображає споживчу поведінку жителів всієї країни.
Математики ПриватБанку - неформальний клуб за інтересами співробітників ПриватБанку, які у вільний від роботи час досліджують питання, що не є важливими для ведення бізнесу, але відповіді на які просто можуть бути цікаві.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.