Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:27:38

Шанойло разом з аграріями побував на виставці у Франції. ФОТО

19.09.2013   11:03Агенцiя

З 9 по 13 вересня у місті Ренн відбулася одна з найбільших виставок у Франції – «Space - 2013», присвячена сільському господарству і тваринництву.

Місто Ренн є одним із світових центрів розведення худоби. Подія такого масштабу, зрозуміло, не залишилося без пильної уваги чернігівських фермерів та аграріїв.

На виставці зібралися гості та учасники більш ніж з 120 країн. Виставка «Space - 2013» - це унікальний шанс ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та обладнання, зібраними в одному місці. Крім того, відвідувачі мали змогу вивчити продукти та послуги для тваринництва, подивитися зернові культури, монокультури, а також понад 400 голів великої рогатої худоби.
 
Організатором бізнес-місії виступила Чернігівська торгово-промислова палата. Делегацію від Чернігівської області очолив заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку Олександр Шанойло. Кращі підприємства агропромислового комплексу нашого краю взяли участь у виставці: ТОВ "Форсаж", СТОВ "Інтер", ПСГП «Фортуна», ПП ім. Герасименко. Чернігівські фермери відвідали ряд тваринницьких підприємств провінції Бретані. У ході двосторонніх зустрічей представники французьких наукових і ділових кіл ознайомили українських зі своїми досягненнями та можливостями.
Проведені на виставці семінари та конференції дозволили фахівцям обмінятися думками, а виробникам - визначитися зі стратегією розвитку свого бізнесу на майбутнє.
 
Враховуючи загальну зацікавленість у подальшому поглибленні, зміцненні співробітництва, керуючись принципами взаємної вигоди Чернігівська торгово-промислова палата спільно з Торговою палатою Бретані м.Ренн ( Франція ) підписали Угоду про співпрацю.
 
Делегація Чернігівської області задоволена результатами: завдяки SPACE закладено хороший фундамент майбутнього розвитку, нових контактів, проектів, технологій та інвестицій.
 
«Space - 2013» дала можливість для професіоналів отримати інформацію про нові віяння в галузі, обговорити теми, які є важливими для сільськогосподарського співтовариства.
 
 
 
 
 
 
 

З інформацією Чернігівської ТППТ

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.