Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 11:11:00

Громадська рада надаватиме поради і Головному управлінню і Чернігівській митниці Міндоходів. ФОТО

09.09.2013   10:46

Відтепер при Головному управлінні Міндоходів та Чернігівській митниці Міндоходів працює спільна громадська рада.

Вона має повноваження дорадчого органу. Участь у першому засіданні також взяли начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов та начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов.

- Ми всіляко будемо сприяти конструктивній та плідній роботі громадської ради, оскільки для нас важливо знати вашу думку - платників податків та громадськості, - зазначив А.Ю.Лаврешов, - адже ми завжди надаємо оцінку з позиції державного службовця. Оскільки відтепер ви представляєте дорадчий орган обох державних структур, то маєте і значно ширший простір для діяльності, і більше тем для обговорення, і, безумовно, вдвічі вагомішими і відповідальнішими є ваші посади.

Андрій Лаврешов також  наголосив, що податкове та митне  законодавство, функції та  підходи  в організації роботи головного  управління та Чернігівської митниці Міндоходів наближаються до світових стандартів.

Зокрема, Міністерство нині активно  запроваджує електронні сервіси. Ключі  електронного цифрового підпису  дають змогу звітувати або  подавати декларації в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Крім того, з січня 2013 року електронні ключі від нового відомства дають  можливість експортерам та митним брокерам подавати митні декларації до оформлення в електронному вигляді через мережу Інтернет.

До речі, Чернігівська митниця Міндоходів оформляє 99,7 відсотків  всіх митних декларацій в електронному вигляді. Використання звітності чи оформлення декларацій в електронному вигляді значно скорочує час, необхідний на митні або податкові процедури.

Готовність до співпраці з новоствореною громадською радою висловив і начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов. Він зазначив, що колектив Чернігівської митниці Міндоходів має позитивний досвід у веденні діалогу з громадськістю і конструктивному вирішенні спірних питань.

Під час першого засідання громадської ради обговорені найактуальніші питання на даному етапі – організації роботи та проведення засідань, визначення плану роботу, а також затвердження положення про Громадську раду при Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області та Чернігівській митниці Міндоходів.

Голова громадської  ради - голова Чернігівського територіального відділення Спілки аудиторів України Василь Цурій, аналізуючи досвід роботи громадської ради попереднього скликання зазначив, що є багато позитивних напрацювань, які необхідно продовжувати. Оскільки громадська рада працює лише на обласному рівні, то варто й надалі проводити виїзні засідання. Дорадчий орган повинен реально відчувати роботу цих державних структур на місцях та мати власний досвід спілкування з платниками податків та зборів.

Під час першого засідання  також обрано заступників голови громадської ради.

Останні новини Чернігівщини

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу 10:29

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати 09:22

Кабінет Міністрів України під час свого засідання 8 квітня схвалив зміни до постанови про карантинні обмеження для боротьби з поширенням коронавірусу. Про внесені зміни прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у своєму телеграм-каналі.

Судитимуть трьох громадян Грузії, які обвинувачуються у вчиненні розбою у Менському районі

Судитимуть трьох громадян Грузії, які обвинувачуються у вчиненні розбою у Менському районі 09:11

Менська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох громадян Грузії, які підозрюються у вчиненні розбою, спрямованого на заволодіння майном у великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку 09:02

В усіх супермаркетах Чернігова на час дії карантину контролюватиметься дотримання достатньої дистанції між відвідувачами, а людям похилого віку рекомендуватимуть здійснювати покупки тільки зранку, а саме з 8.00 год. до 10.00 год.