Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 14:48:29

Громадська рада надаватиме поради і Головному управлінню і Чернігівській митниці Міндоходів. ФОТО

09.09.2013   10:46

Відтепер при Головному управлінні Міндоходів та Чернігівській митниці Міндоходів працює спільна громадська рада.

Вона має повноваження дорадчого органу. Участь у першому засіданні також взяли начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов та начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов.

- Ми всіляко будемо сприяти конструктивній та плідній роботі громадської ради, оскільки для нас важливо знати вашу думку - платників податків та громадськості, - зазначив А.Ю.Лаврешов, - адже ми завжди надаємо оцінку з позиції державного службовця. Оскільки відтепер ви представляєте дорадчий орган обох державних структур, то маєте і значно ширший простір для діяльності, і більше тем для обговорення, і, безумовно, вдвічі вагомішими і відповідальнішими є ваші посади.

Андрій Лаврешов також  наголосив, що податкове та митне  законодавство, функції та  підходи  в організації роботи головного  управління та Чернігівської митниці Міндоходів наближаються до світових стандартів.

Зокрема, Міністерство нині активно  запроваджує електронні сервіси. Ключі  електронного цифрового підпису  дають змогу звітувати або  подавати декларації в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Крім того, з січня 2013 року електронні ключі від нового відомства дають  можливість експортерам та митним брокерам подавати митні декларації до оформлення в електронному вигляді через мережу Інтернет.

До речі, Чернігівська митниця Міндоходів оформляє 99,7 відсотків  всіх митних декларацій в електронному вигляді. Використання звітності чи оформлення декларацій в електронному вигляді значно скорочує час, необхідний на митні або податкові процедури.

Готовність до співпраці з новоствореною громадською радою висловив і начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов. Він зазначив, що колектив Чернігівської митниці Міндоходів має позитивний досвід у веденні діалогу з громадськістю і конструктивному вирішенні спірних питань.

Під час першого засідання громадської ради обговорені найактуальніші питання на даному етапі – організації роботи та проведення засідань, визначення плану роботу, а також затвердження положення про Громадську раду при Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області та Чернігівській митниці Міндоходів.

Голова громадської  ради - голова Чернігівського територіального відділення Спілки аудиторів України Василь Цурій, аналізуючи досвід роботи громадської ради попереднього скликання зазначив, що є багато позитивних напрацювань, які необхідно продовжувати. Оскільки громадська рада працює лише на обласному рівні, то варто й надалі проводити виїзні засідання. Дорадчий орган повинен реально відчувати роботу цих державних структур на місцях та мати власний досвід спілкування з платниками податків та зборів.

Під час першого засідання  також обрано заступників голови громадської ради.

Останні новини Чернігівщини

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі 14:19

Протягом минулої доби на території Чернігівської області виникло 4 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян, 1 в природних екологічних системах, 1 на об'єкті.

Анатолій Гунько:

Анатолій Гунько: "Якісна освіта – це перепустка в життя для підростаючого покоління" 14:11

Освіта – одне з найболючіших питань нашого сьогодення. Але якщо поставити собі за мету, то можна вирішити навіть найбільш складні проблеми, впевнений кандидат в народні депутати України по виборчому округу №208, правозахисник та засновник громадської організації "Правозахист плюс" Анатолій Гунько.

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок 12:56

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами в м. Городня.

Все, що треба знати про нові правила голосування. ВІДЕО 12:49

25 жовтня в Україні – місцеві вибори! Вони відбуваються кожні п'ять років, а інколи – частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які дуже відрізняються від звичних.

Визначені перевізники на тринадцяти маршрутах області

Визначені перевізники на тринадцяти маршрутах області 12:46

30 вересня на засіданні профільного комітету облдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови ОДА Віталія Загайного, підбили підсумки конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах.