Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:59:54

За січень–липень підприємства Чернігова реалізували промислової продукції на суму 3,4 млрд. грн.

04.09.2013   07:15

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–липень 2013 року

За січень–липень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,4 млрд.грн., що складає 43% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,3% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,7% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,5% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 47,4%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 11,5 тис.грн. (по області – 7,3 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 281,1 млн.грн., або 8,3% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,2%), виробництва харчових продуктів та напоїв (22%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (18,8%).

У порівнянні із січнем–липнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон засклених, коробок та ящиків із пластмас, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, кузовів (корпусів), засобів автотранспортних, вузлів та деталей до машин; менше – спортивного взуття, паркету щитового, вікон, рам та дверей з деревини.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено ковбасних виробів, оселедців солоних, сушеної, в’яленої і копченої риби, джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, свіжого неферментованого сиру, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; менше вироблено свіжого або охолодженого м’яса великої рогатої худоби, хліба та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.