Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 08:33:56

У Чернігові в січні–червні збитково працювали 45,9% підприємств

03.09.2013   14:04

Фінансові результати великих та середніх підприємств м.Чернігова за січень–червень 2013 року

За даними фінансової звітності, великими та середніми підприємствами м. Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банківських та бюджетних установ) за січень–червень 2013 р. отримано позитивний фінансовий результат до оподаткування в сумі 102,2 млн.грн. (січень–березень 2012 р. – 235,5 млн.грн. збитку).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 54,1%, отримано 239,9 млн.грн. прибутку. Основна його частина сформована в промисловості (203 млн.грн.), оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (26,9 млн.грн.).

У січні–червні 2013 р. збитково працювали 45,9% підприємств, які отримали 137,7 млн.грн. збитків. Найбільші суми збитків зазнали підприємства промисловості (33,4 млн.грн.), оптової та роздрібніо торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (70,7 млн.грн.) та будівництва (11,8 млн.грн.).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини