Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 квітня, 16:27:54

У Чернігові в січні–червні збитково працювали 45,9% підприємств

03.09.2013   14:04

Фінансові результати великих та середніх підприємств м.Чернігова за січень–червень 2013 року

За даними фінансової звітності, великими та середніми підприємствами м. Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банківських та бюджетних установ) за січень–червень 2013 р. отримано позитивний фінансовий результат до оподаткування в сумі 102,2 млн.грн. (січень–березень 2012 р. – 235,5 млн.грн. збитку).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 54,1%, отримано 239,9 млн.грн. прибутку. Основна його частина сформована в промисловості (203 млн.грн.), оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (26,9 млн.грн.).

У січні–червні 2013 р. збитково працювали 45,9% підприємств, які отримали 137,7 млн.грн. збитків. Найбільші суми збитків зазнали підприємства промисловості (33,4 млн.грн.), оптової та роздрібніо торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (70,7 млн.грн.) та будівництва (11,8 млн.грн.).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті 12:36

Допомога при гострому мозковому інсульті входить до Програми медичних гарантій, пацієнт із підозрою на інсульт безоплатно отримує всю необхідну діагностику, а у разі підтвердження діагнозу – лікування. У Чернігівській області допомогу при інсульті надають 10 закладів, які мають договір з Національною службою здоров’я України.

Легендарний лікер Jägermeister: як виготовляється та як правильно пити? 12:28

Більше восьмидесяти натуральних компонентів, строго виважена рецептура та понад 80 років історії — все це характеризує один з найвідоміших лікерів у світі, Jägermeister.

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини 12:20

За матеріалами СБУ суд виніс вирок двом російським військовим, які скоювали воєнні злочини під час окупації Чернігівської області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:31

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

За державну зраду та колабораційну діяльність судитимуть колишнього службовця ДСНС з Луганщини

За державну зраду та колабораційну діяльність судитимуть колишнього службовця ДСНС з Луганщини 09:28

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира відділення частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Луганській області за фактами державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини