Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:10:15

Кращі підприємці Чернігівщини відзначені почесною нагородою ТПП України “Золотий знак – Меркурій”

03.09.2013   13:41Агенцiя

30 серпня 2013 року, напередодні професійного свята Дня підприємця, що відзначається у першу неділю вересня, Торгово-промислова палата України та Український союз промисловців і підприємців провели спільне засідання.

У роботі засідання взяли участь президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах, президент ТПП України Геннадій Чижиков, заступник Міністра доходів і зборів України Андрій Ігнатов, представники професійних асоціацій та багато представників ділової спільноти України.

Ділова громадськість розглянула ряд актуальних та проблемних питань розвитку підприємництва та шляхи поліпшення бізнес-клімату, сприятливого для підприємництва та бізнес-ініціативи. Успіх цих перетворень є ключовим для забезпечення стійкого економічного зростання. Іншим важливим питанням обговорення на урочистому заході стало прийняття Кодексу етики підприємця. Було відзначено, що процес запровадження соціальної відповідальності бізнесу в Україні, дотримання принципів ділової етики, як покращення соціального розвитку підприємства є необхідністю, зумовленою реаліями сьогодення.

В ході засідання відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород кращим підприємцям України. Кращих представників бізнесу було нагороджено почесними відзнаками Палати, а це 85 підприємців і 45 колективів-членів ТПП України.

Почесну нагороду ТПП України “Золотий знак – Меркурій” за значний особистий внесок у розвиток підприємництва, плідну співпрацю з Торгово-промисловою палатою та з нагоди професійного свята отримали і представники Чернігівщини. Серед нагороджених – колектив Чернігівського ПБП “ВИМАЛ”. Сергій Самоненко, директор підприємства, отримав нагороду за розширення експорту товарів вітчизняних підприємств і фірм, освоєння нових зарубіжних ринків збуту вітчизняної продукції. ТОВ “Форсаж” і його директор, Валерій Куліч, були відмічені за активну участь у діяльності Торгово-промислової палати та сприянні реалізації її статутних завдань. Григорій Пузан, директор ТОВ “Житлобудсервіс”, отримав золотого Меркурія за значні досягнення у галузі будівництва. Чернігівське ПАТ “Базис” і Андрій Склярець нагороджені за значні досягнення у підприємницкій діяльності. Єдине в Україні (за своєю спеціалізацією) ТОВ “Датчикове підприємство “Завод РАПІД” і особисто Титенок Володимир Андрійович нагороджені за створення конкурентноздатних видів товарів (послуг) і їх поставки на експорт.

http://chamber.cn.ua/

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.