Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 19:53:37

Кращі підприємці Чернігівщини відзначені почесною нагородою ТПП України “Золотий знак – Меркурій”

03.09.2013   13:41Агенцiя

30 серпня 2013 року, напередодні професійного свята Дня підприємця, що відзначається у першу неділю вересня, Торгово-промислова палата України та Український союз промисловців і підприємців провели спільне засідання.

У роботі засідання взяли участь президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах, президент ТПП України Геннадій Чижиков, заступник Міністра доходів і зборів України Андрій Ігнатов, представники професійних асоціацій та багато представників ділової спільноти України.

Ділова громадськість розглянула ряд актуальних та проблемних питань розвитку підприємництва та шляхи поліпшення бізнес-клімату, сприятливого для підприємництва та бізнес-ініціативи. Успіх цих перетворень є ключовим для забезпечення стійкого економічного зростання. Іншим важливим питанням обговорення на урочистому заході стало прийняття Кодексу етики підприємця. Було відзначено, що процес запровадження соціальної відповідальності бізнесу в Україні, дотримання принципів ділової етики, як покращення соціального розвитку підприємства є необхідністю, зумовленою реаліями сьогодення.

В ході засідання відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород кращим підприємцям України. Кращих представників бізнесу було нагороджено почесними відзнаками Палати, а це 85 підприємців і 45 колективів-членів ТПП України.

Почесну нагороду ТПП України “Золотий знак – Меркурій” за значний особистий внесок у розвиток підприємництва, плідну співпрацю з Торгово-промисловою палатою та з нагоди професійного свята отримали і представники Чернігівщини. Серед нагороджених – колектив Чернігівського ПБП “ВИМАЛ”. Сергій Самоненко, директор підприємства, отримав нагороду за розширення експорту товарів вітчизняних підприємств і фірм, освоєння нових зарубіжних ринків збуту вітчизняної продукції. ТОВ “Форсаж” і його директор, Валерій Куліч, були відмічені за активну участь у діяльності Торгово-промислової палати та сприянні реалізації її статутних завдань. Григорій Пузан, директор ТОВ “Житлобудсервіс”, отримав золотого Меркурія за значні досягнення у галузі будівництва. Чернігівське ПАТ “Базис” і Андрій Склярець нагороджені за значні досягнення у підприємницкій діяльності. Єдине в Україні (за своєю спеціалізацією) ТОВ “Датчикове підприємство “Завод РАПІД” і особисто Титенок Володимир Андрійович нагороджені за створення конкурентноздатних видів товарів (послуг) і їх поставки на експорт.

http://chamber.cn.ua/

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19 13:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину вівторка 14 липня у Чернігівській області за минулу добу виявили чотири нові випадки інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у трьох жительок Прилуцького району та однієї жінки з Чернігова. Усі вони перебувають на госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини