Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 00:52:17

Великими та середніми підприємствами Чернігівщини отримано позитивний фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 239,2 млн.грн.

03.09.2013   07:56

Фінансові результати великих та середніх підприємств області за січень–червень 2013 року

За даними фінансової звітності, великими та середніми підприємствами області (крім підприємств сільського господарства і бюджетних установ) за січень–червень 2013 р. отримано позитивний фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 239,2 млн.грн. (за січень–червень 2012р. – 102,1 млн.грн. збитку).

Прибуток одержали більше половини (60,1%) підприємств на суму 435 млн.грн., що на 46% більше, ніж за відповідний період 2012 р. Найбільше зросли прибутки на підприємствах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів. Домінуючу частку (82,9%) прибутку формували підприємства промисловості.

Із загальної кількості нерентабельно працювали 39,9% підприємств, які допустили 195,8 млн.грн. збитків. Їх сума порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилася на 51,1%.

Позитивний фінансовий результат отримали підприємства міст Чернігів, Прилуки та 17 районів області, серед яких найбільші прибутки мали підприємства Корюківського, Ріпкинського та Чернігівського районів.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.