Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:49:16

За 6 місяців на Чернігівщині введено в експлуатацію лише 16,3 тис.кв.м. житла. Інфографіка

12.08.2013   09:39Агенцiя

У першому півріччі в Україні в експлуатацію введено 2,1 млн кв. м житла.

У січні-червні 2013 р. в Україні будівельними організаціями різних форм власності здано і прийнято в експлуатацію 2116,6 тис. кв. м загальної площі житла. При цьому на новобудови, реконструйовані та технічно переобладнані споруди припадає 83,7% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, на капітальний і поточний ремонти - 8,8% та 7,5% відповідно.

Загальний обсяг виконаних будівельних робіт оцінюється в  суму 22963,3 млн грн.

Найбільше житла за півріччя прийняли в експлуатацію в Криму - 313,7 тис. кв. м. Далі йде столиця з 179,1 тис. кв. м, Рівненська область з 144,6 тис. кв. м  та Київська область - 138,1 тис. кв. м.

Наймешне житла прийнято в експлуатацію у Чернігівській області - лише 16,3 тис. кв.м.

Детальніше із структурою та типами  новобудов і оновлених споруд, прийнятих в експлуатацію у першому півріччі поточного року, показниками в розрізі областей  знайомить інфографіка Укрінформу.

Інфографіка Укрінформу. Будівництво в Україні. На ілюстрованій схемі представлені показники витрат на житлові, нежитлові та інженерні споруди, види виконаних робіт у процентному відношенні до загалу, надається інформація щодо принятого в експлуатацію житла у містах і селах, АРК та регіонах,  а також кількості побудованих одно-, дво- та трикімнатних квартир.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини