Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 10:16:32

Тендер на будівництво суддівського офісу в Ічні за 5 мільйонів провели після початку робіт

12.08.2013   09:07Агенцiя

Територіальне управління ДСА України у Чернігівській області 30 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельний Континент» на будівництво будинку правосуддя в м.Ічня вартістю 5,35 млн грн.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У конкурсній документації повідомляється, що будівництво має бути завершено до кінця 2014 року. Передбачено зведення нового будинку з нуля.

Разом з тим, у липні цього року керівники Чернігівського ДСА та місцевого апеляційного суду у липні інспектували будівництво будинку правосуддя в Ічні. Вже тоді підрядники пообіцяли, що до жовтня закінчать спорудження даху і перейдуть до оздоблювальних робіт. Це буде єдиний суд на території України, збудований по типовому проекту.

Таким чином тендерна угода була укладено вже після початку будівельних робіт.

Засновниками київської фірми «Будівельний континент» є Петро Універсалюк та Віктор Федьков.

Після опублікування цієї інформації до “Наших Грошей” надійшов лист від начальника Територіального управління ДСА України у Чернігівській області Володимира Вовченка. Він стверджує, що інформація “НГ” про початок будівельних робіт до укладання тендерної угоди не відповідає дійсності, “оскільки будівництво приміщення ведеться з 2007 року”, а зараз роботи замовлено через збільшення кошторису будівництва.

“Через збільшення вартості будівництва в поточному році проведено новий тендер, 8 липня відбулось розкриття пропозицій, переможцем визнано “Будівельний континент”. До цього роботи велися підрядною організацією ТОВ “МП-1”, – повідомив В.Вовченко.

“Тендерну угоду було підписано 30 липня, а 31 липня начальник територіального управління та голова апеляційного суду області узгодили об’єми робіт з представником підрядної організації під час виїзду в м.Ічня”, – додав голова управління ДСА.

Наші гроші

Останні новини Чернігівщини

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.

Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35

Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.

28 квітня: цей день в Україні і світі

28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.