Відпрацювання ризикових підприємств
На сьогодні перед органами державної податкової служби постають відповідальні завдання по наповненню державної скарбниці. А виконати цю важливу місію можливо шляхом здійснення контролю за своєчасним і повним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.
Так, в ДПІ у м. Чернігові постійно проводяться засідання робочої групи щодо відпрацювання суб’єктів господарювання, які відносяться до підприємств – ймовірних “вигодонабувачів”, підприємств – так званих “податкових ям” та підприємств – “транзитерів”. За підсумками 2011 року засідання відбулося за участю першого заступника голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові О.І.Марухленко.
Під час засідання робочої групи було наголошено на відпрацюванні підприємств групи ризику на загальну суму “схемного” кредиту майже 42 млн.грн.
На завершення засідання Олександр Марухленко повідомив, що керівництво податкової служби прийняло принципове рішення зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, зокрема малого бізнесу.
Це свідчення намірів податківців не втручатися зайвий раз у роботу підприємств. Він наголосив на тому, що найбільша увага повинна приділятися підприємствам групи ризику, які схильні до ухилення від оподаткування, тому що саме усвідомлення важливості вчасного та повного надходження податків і платежів, виховання сумлінної культури сплати і взаємодія з платниками є пріоритетним напрямком у роботі податківців.
Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.
На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06
У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.
«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.
На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 32 небезпечних події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 31 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.