Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 20:57:34

Відпрацювання ризикових підприємств

06.12.2011   07:39Агенцiя

На сьогодні перед органами державної податкової служби постають відповідальні завдання по наповненню державної скарбниці. А виконати цю важливу місію можливо шляхом здійснення контролю за своєчасним і повним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Так, в ДПІ у м. Чернігові постійно проводяться засідання робочої групи щодо відпрацювання суб’єктів господарювання, які відносяться до підприємств – ймовірних “вигодонабувачів”, підприємств – так званих “податкових ям” та підприємств – “транзитерів”. За підсумками 2011 року засідання відбулося за участю першого заступника голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові О.І.Марухленко.

Під час засідання робочої групи було наголошено на відпрацюванні підприємств групи ризику на загальну суму “схемного” кредиту майже 42 млн.грн.

На завершення засідання Олександр Марухленко повідомив, що керівництво податкової служби прийняло принципове рішення зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, зокрема малого бізнесу.

Це свідчення намірів податківців не втручатися зайвий раз у роботу підприємств. Він наголосив на тому, що найбільша увага повинна приділятися підприємствам групи ризику, які схильні до ухилення від оподаткування, тому що саме усвідомлення важливості вчасного та повного надходження податків і платежів, виховання сумлінної культури сплати і взаємодія з платниками є пріоритетним напрямком у роботі податківців.


Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Киїнська громада та ГО "Жіночий формат" уклали меморандум про співпрацю 20:17

Днями відбулася зустріч голови ГО "Жіночий формат" Антоніни Федорченко з Киїнським сільським головою Андрієм Головачем.

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини