Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 04:06:30

Відпрацювання ризикових підприємств

06.12.2011   07:39Агенцiя

На сьогодні перед органами державної податкової служби постають відповідальні завдання по наповненню державної скарбниці. А виконати цю важливу місію можливо шляхом здійснення контролю за своєчасним і повним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Так, в ДПІ у м. Чернігові постійно проводяться засідання робочої групи щодо відпрацювання суб’єктів господарювання, які відносяться до підприємств – ймовірних “вигодонабувачів”, підприємств – так званих “податкових ям” та підприємств – “транзитерів”. За підсумками 2011 року засідання відбулося за участю першого заступника голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові О.І.Марухленко.

Під час засідання робочої групи було наголошено на відпрацюванні підприємств групи ризику на загальну суму “схемного” кредиту майже 42 млн.грн.

На завершення засідання Олександр Марухленко повідомив, що керівництво податкової служби прийняло принципове рішення зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, зокрема малого бізнесу.

Це свідчення намірів податківців не втручатися зайвий раз у роботу підприємств. Він наголосив на тому, що найбільша увага повинна приділятися підприємствам групи ризику, які схильні до ухилення від оподаткування, тому що саме усвідомлення важливості вчасного та повного надходження податків і платежів, виховання сумлінної культури сплати і взаємодія з платниками є пріоритетним напрямком у роботі податківців.


Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини