Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 02:52:35

Розв’язання проблемних питань перевізників – на контролі у влади

05.12.2011   19:31Агенцiя

5 листопада перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів засідання робочої групи по врегулюванню проблемних питань з організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області.

Робочу групу було створено на виконання доручення голови облдержадміністрації Володимира Хоменка від 18.11.2011 року. Її головне завдання це розв’язання проблемних питань, пов’язаних з організацією перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області. До її складу увійшли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, представники відповідних структурних підрозділів ОДА, громадських та профспілкових організацій.

Заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Інна Снегерьова поінформувала присутніх про стан розрахунку за перевезення автомобільним транспортом пасажирів пільгових категорій. Зокрема, вона зазначила, що на 2011 рік передбачалося 36,1 млн. грн субвенцій з державного бюджету, у тому числі 266,4 тис.грн – на пільговий проїзд. Станом на 01.11.2011 року заборгованість із пільгових перевезень склала 2,6 млн.грн.

За словами начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Валерія Дудка заборгованість за перевезення пільгових категорій у 2010 році була погашена у березні поточного року. Наступного року субвенцій з державного бюджету на перевезення пільговиків збільшиться на 7 млн.грн. та складе 46 млн.грн. Це дозволить погасити заборгованість 2011 року.

Учасники засідання заслухали і обговорили інформацію представника Чернігівської районної державної адміністрації щодо погашення заборгованості перевізникам. Як зазначалося, станом на 05.12.2011 року перевізникам перераховано майже 682 тис.грн., із них 252 тис.грн. – для погашення заборгованості минулого року.

Начальник територіального управління Головавтотрансінспекції у Чернігівській області Олександр Поклад у своєму виступі охарактеризував стан дотримання законодавства перевізниками на міських та приміських маршрутах. Він зазначив, що протягом 2011 року до управління надійшло 55 звернень громадян щодо безпідставних відмов у пільгових перевезеннях. Всі скарги було відпрацьовано, проводилися перевірки перевізників, складалися відповідні акти та накладалися штрафні санкції на порушників.

Під час засідання робочої групи підіймалося й питання підвищення граничних тарифів на пасажирські перевезення, останній перегляд яких відбувався у 2008 році. За три роки значно підвищилися ціни на пальне, збільшилась і мінімальна заробітна плата. Члени робочої групи відмічали, що реальних розрахунків від перевізників не надходило. Тож робоча група дійшла висновку, що підстав для підвищення тарифів зараз немає.

За результатами засідання готується відповідний протокол.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.