Розв’язання проблемних питань перевізників – на контролі у влади
5 листопада перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів засідання робочої групи по врегулюванню проблемних питань з організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області.
Робочу групу було створено на виконання доручення голови облдержадміністрації Володимира Хоменка від 18.11.2011 року. Її головне завдання це розв’язання проблемних питань, пов’язаних з організацією перевезень пасажирів автомобільним транспортом в області. До її складу увійшли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, представники відповідних структурних підрозділів ОДА, громадських та профспілкових організацій.
Заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Інна Снегерьова поінформувала присутніх про стан розрахунку за перевезення автомобільним транспортом пасажирів пільгових категорій. Зокрема, вона зазначила, що на 2011 рік передбачалося 36,1 млн. грн субвенцій з державного бюджету, у тому числі 266,4 тис.грн – на пільговий проїзд. Станом на 01.11.2011 року заборгованість із пільгових перевезень склала 2,6 млн.грн.
За словами начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Валерія Дудка заборгованість за перевезення пільгових категорій у 2010 році була погашена у березні поточного року. Наступного року субвенцій з державного бюджету на перевезення пільговиків збільшиться на 7 млн.грн. та складе 46 млн.грн. Це дозволить погасити заборгованість 2011 року.
Учасники засідання заслухали і обговорили інформацію представника Чернігівської районної державної адміністрації щодо погашення заборгованості перевізникам. Як зазначалося, станом на 05.12.2011 року перевізникам перераховано майже 682 тис.грн., із них 252 тис.грн. – для погашення заборгованості минулого року.
Начальник територіального управління Головавтотрансінспекції у Чернігівській області Олександр Поклад у своєму виступі охарактеризував стан дотримання законодавства перевізниками на міських та приміських маршрутах. Він зазначив, що протягом 2011 року до управління надійшло 55 звернень громадян щодо безпідставних відмов у пільгових перевезеннях. Всі скарги було відпрацьовано, проводилися перевірки перевізників, складалися відповідні акти та накладалися штрафні санкції на порушників.
Під час засідання робочої групи підіймалося й питання підвищення граничних тарифів на пасажирські перевезення, останній перегляд яких відбувався у 2008 році. За три роки значно підвищилися ціни на пальне, збільшилась і мінімальна заробітна плата. Члени робочої групи відмічали, що реальних розрахунків від перевізників не надходило. Тож робоча група дійшла висновку, що підстав для підвищення тарифів зараз немає.
За результатами засідання готується відповідний протокол.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.