Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 07:04:58

Український ринок бережуть від африканської чуми

05.08.2013   16:10

Актуальні питання зовнішньоекономічної діяльності обговорювались під час зустрічі керівництва Чернігівської митниці Міндоходів та представників підприємств області.

Начальник митного посту “Чернігів – вантажний” Ігор Туровський поінформував про останні зміни у митному законодавстві та залучив присутніх до спільного обговорення проблемних питань, що виникають у декларантів та митних брокерів в процесі підготовки документів для митного оформлення.

Серед інших – порушувалось питання щодо порядку підтвердження відомостей про вивезення товарів за межі митної території України, що важливе для підприємств, які здійснюють експортні операції з товарами.

Увагу представників таких підприємств звернули на необхідності керуватись при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 450 “Про підтвердження відомостей про експорт товарів за межі митної території України”.

На часі для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що здійснюють торгові операції з підприємствами Республіки Білорусь, була інформація начальника відділу організації митного контролю Володимира Подоляка. Він, зокрема, зазначив, що у липні відбулись зміни стосовно фітосанітарного контролю в пунктах митного оформлення на білоруському кордоні.

Також, у зв’язку з офіційним повідомленням відповідних органів Республіки Білорусь щодо виявлення на території Гродненської області випадків захворювання свиней на африканську чуму, на даний час діє заборона на ввезення з території цієї країни “сприйнятливих тварин, продукції та сировини з них, сперми, яйцеклітин, ембріонів свиней та кормів для свиней”.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини