Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 19:19:36

ІМКК модернізує очисні споруди Ічні

27.07.2013   11:27Агенцiя

Ічнянський молочно-консервний комбінат (ІМКК) розпочинає проект з реконструкції очисних споруд міста Ічні Чернігівської області.

Про це повідомляє президент групи компаній “Провіант”, до складу якої входить ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, віце-президент УСПП Валентин Запорощук.

Загальний обсяг інвестицій, вкладених в даний проект, складає близько 3,5 мільйони гривень. Реконструйовані очисні споруди міста дадуть змогу очищати до 1500 м3 стічних вод за добу.

В останні роки в Україні, за словами віце-президента УСПП, спостерігається процес активного технічного й технологічного переозброєння підприємств харчової промисловості. Дбаючи про конкурентоздатність українського продукту, компанії модернізують свої виробництва, закуповують сучасні технологічні лінії, розробляють й запускають у виробництво нові продукти. Але забувають при цьому про екологічний аспект, про вплив своєї діяльності на стан навколишнього середовища.

“Як соціально відповідальна компанія, Ічнянський молочно-консервний комбінат, на якому було проведено потужну модернізацію, встановлено унікальне німецьке і французьке обладнання для випуску згущеного та ультрапастеризованого молока, дбаючи про стан довкілля та якісь життя місцевих мешканців, запропонував за власні кошти здійснити реконструкції очисних споруд Ічні”, – розповідає В.Запорощук.

Такі благі наміри інвестора підтримав губернатор Чернігівської області Володимир Хоменко, а проектна документація пройшла відповідну експертизу у Державному агентстві водних ресурсів України. Часткова модернізація очисних споруд Ічні здійснена підприємством кілька місяців тому, реалізацію ж підтриманого місцевою владою проекту Ічнянський молочно-консервний комбінат запускає вже на початку наступного місяця.

До відома: ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат” експортує свою продукцію в 34 країни світу. Обсяги експорту за перший квартал цього року склали 4,5млн. дол. В минулому 2012 році ІМКК експортував продукції на суму 18,5 млн. дол.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.