Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 13:20:59

Лізингові трактори та комбайни розтягнуті на запчастини

18.07.2013   13:14Агенцiя

Сільськогосподарська техніка майже на 2 млн грн, отримана за договорами фінансового лізингу, не знайшла ефективного використання на Чернігівщині.

Такого висновку дійшли спеціалісти Держфінінспекції в Чернігівській області, взявши участь у державному фінансовому аудиті виконання Державної цільової програми реалізації технічної політики в агропромисловому комплексі на період до 2015 року за 2010-2012 роки.

Загалом, як встановили державні аудитори, у досліджений період за рахунок фінансового лізингу в область надійшло 53 одиниці сільгосптехніки на загальну суму понад 32 млн грн, що не більше 7% від орієнтовної потреби.

Проте, на думку аудиторів, не вся отримана техніка була використана ефективно. Зокрема, з’ясувалося, що Чернігівська філія НАК “Украгролізинг” вилучала трактори й комбайни в неплатоспроможних господарств і передавала на відповідальне зберігання. При цьому за висновками актів технічного огляду 24 одиниці сільгосптехніки загальною вартістю 1,8 мільйона гривень, отримані господарствами області за договорами фінансового лізингу, розкомплектовані й станом на 01.01.2013 перебували на відповідальному зберіганні в неробочому стані.

Крім того, на кінець 2012 року філією НАК “Украгролізинг” списано заборгованість за 30 ліквідованими господарствами на суму 3,9 млн грн, тобто втрачена можливість накладання штрафних санкцій та повернення техніки.

Тетяна Гречко, начальник відділу Держфінінспенекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.