Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 11:53:18

Промисловість Чернігівщини зростає шаленими відсотками

18.07.2013   09:06

У червні п.р. проти попереднього місяця випуск промислової продукції збільшився на 14%.

На третину зросли обсяги продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, на 20,2% – у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, на 11,6% – у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

У січні–червні п.р. проти відповідного періоду минулого року випуск продукції становив 89,5%.

У добувній промисловості виробництво склало 82,2% проти січня–червня 2012р., а серед основних видів діяльності переробної промисловості зросли обсяги продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 10,7%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 0,7%). Зменшили обсяги продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, машинобудування.

При цьому, за окремими видами продукції одержано суттєвий приріст. Так, на 77% зросло виробництво обробленого рідкого молока, на 53,4% – борошна пшеничного чи пшенично-житнього, на 41,6% – сиру свіжого неферментованого та кисломолочного, на 20,2% – йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, на 4,9% – виробів ковбасних.

Більше, ніж рік тому, вироблено деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, невогнетривкої керамічної будівельної цегли, пожежних машин.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.