Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 04:19:19

Промисловість Чернігівщини зростає шаленими відсотками

18.07.2013   09:06

У червні п.р. проти попереднього місяця випуск промислової продукції збільшився на 14%.

На третину зросли обсяги продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, на 20,2% – у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, на 11,6% – у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

У січні–червні п.р. проти відповідного періоду минулого року випуск продукції становив 89,5%.

У добувній промисловості виробництво склало 82,2% проти січня–червня 2012р., а серед основних видів діяльності переробної промисловості зросли обсяги продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 10,7%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 0,7%). Зменшили обсяги продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, машинобудування.

При цьому, за окремими видами продукції одержано суттєвий приріст. Так, на 77% зросло виробництво обробленого рідкого молока, на 53,4% – борошна пшеничного чи пшенично-житнього, на 41,6% – сиру свіжого неферментованого та кисломолочного, на 20,2% – йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, на 4,9% – виробів ковбасних.

Більше, ніж рік тому, вироблено деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, невогнетривкої керамічної будівельної цегли, пожежних машин.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.