Не байдужим мешканцям Чернігова
Звернення голови благодійного фонду «Европа» О.Гедіної.
22- річній Оксані Корнієнко після процедури МРТ лікарі діагностували аденому гіпофізи (пухлина головного мозку).
Дівчина терміново потребує операції, яку потрібно робити в Німеччині.
Це є непосильним для неї та її батьків!
З таким зверненням ми звернулися до мешканців нашого міста минулого тижня. За цей час проведена така робота : Зусиллям міського телебачення створено відеоролик про проблему Оксани, розміщені об’яви в обласних та місцевих газетах, Інтернет виданнях,соціальних мережах. Проводиться збір коштів волонтерами благодійного фонду.
Прохання до всіх небайдужих – фінансову допомогу перераховувати на розрахунковий рахунок благодійного фонду. Кошти, які благодійні фонди переказують на рахунки клінік для компенсації витрат на операцію та лікування хворих, звільнено від оподаткування, на відміну від приватних банківських рахунків.
Благодійний фонд регулярно звітує перед суспільством, донорами, спонсорами про використання зібраних пожертв. А також, у встановлений законодавством термін, надає звіт про використання коштів до Державної податкової інспекції Управління Міндоходів.
НОВІ РЕКВІЗИТИ:
БО «Прилуцький благодійний фонд «Європа»
«Райффайзен БАНК АВАЛЬ» у м. Києві
Р/р 26 00 33 42 978
МФО 380 805
Код підприємства 259 012 18
Призначення платежу: Благодійна допомога на лікування Корнієнко Оксани Володимирівни.
м.063-580-44-79 – Оксана
м.050-608-32-92- Олена Гедіна (волонтер)
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression