Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:18:55

Понад 4 тисячі реєстраційних номерів облікової картки платника податків видано за 6 місяців у м. Чернігові

16.07.2013   12:34Агенцiя

Державною податковою інспекцією у м.Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області за січень – червень 2013 року видано 4279 реєстраційних номерів облікової картки платників податків та здійснено 60 внесень відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта до паспорта громадянина України.

Власниками карток стали переважно учні, які готувалися до зовнішнього незалежного оцінювання, до вступу в вищі навчальні заклади; ті, хто отримали спадщину, призові винагороди за участь у олімпіадах; діти – сироти, над якими здійснюється опікунство та у разі виїзду за кордон.

Якщо дитина, яка не досягла 16-річного віку або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. В інтересах дитини це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Документ, що засвідчує  реєстрацію у Державному реєстрі, видається  протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи або її уповноваженої особи до територіального органу Міндоходів  за місцем проживання. У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податку.

 Звертаємо увагу,  що фізична особа, яка через свої релігійні  та інші переконання відмовилася від прийняття ідентифікаційного номеру та у паспорті громадянина України має відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, внесену до 01.01.2011 року, повинна звернутися до територіального органу Міндоходів для внесення змін  в окремому реєстрі Державного реєстру  за прізвищем, ім’ям, по батькові та  серією і номером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки платника податків.

ДПІ у м. Чернігові Головного управління
Міндоходів у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.