Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 19:44:23

Понад 914 млн. грн. перерахувала до державного бюджету Чернігівська митниця

13.07.2013   10:53

Незважаючи на будь-яку пору року, а особливо влітку, робота на кордоні напружена. Тільки протягом першого півріччя митний кордон України у Чернігівській області перетнули більш ніж 2 млн. громадян, 579 тис. транспортних засобів та понад 3 млн. тонн вантажів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 752,8 млн. дол. США, з них експорт - 220,7 млн. дол. США та імпорт – 532 млн. дол. США., що за вартісними показниками – на 0,2% менше, а за ваговими – на 7,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Основні торгівельні країни-партнери – Росія, Білорусь та Великобританія.

Чернігівською митницею Міндоходів перераховано до Державного бюджету України понад 914 млн. гривень. При цьому найбільші суми митних платежів у січні-червні цього року надійшли від митного оформлення нафтопродуктів, добрив, тютюнової сировини, паперу, виробів з шоколаду, а також корму для тварин.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини