Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 10:49:51

Створення комфортних умов для ведення бізнесу – необхідна умова розвитку економіки

11.07.2013   09:43

Із створенням Міністерства доходів і зборів та за рахунок об'єднання податкового і митного аудиту суттєво зменшується кількість візитів на підприємства, тобто замість 2-х перевірок буде лише одна.

Це знайшло позитивні відгуки у бізнес-середовищі Чернігівщини.

За статистикою, протягом першого півріччя 2013 року проведено 656 документальних перевірок (планових та позапланових), що на 9,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За їх результатами  сума надходжень збільшилась на 4,0 млн.грн. (22,2 млн.грн. за 6 місяців 2013 року порівняно з 18,2 млн.грн. за 6 місяців 2012 року).

З початку року проведено лише 48 планових перевірок, що майже втричі менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому сума надходжень склала 9,7 млн.грн.

Також проведено 608 позапланових перевірок, за результатами яких до бюджету додатково надійшло 12,4 млн.грн., що в 4 рази більше, ніж торік.

Крім того, перевірками  упереджено безпідставне відшкодування  ПДВ у сумі 1,7 млн. грн.. З початку  року збитки зменшені на 8,5 млн.грн.. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на 1,6 млн.грн.

Дистанційно працювати  з клієнтами нового відомства дозволить запровадження електронних сервісів. За рахунок введення електронних перевірок підвищиться якість і зменшиться термін проведення аудиту, - запевняють у Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.

Такі підходи  до податкового та митного контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого  втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини