Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 04:50:41

Створення комфортних умов для ведення бізнесу – необхідна умова розвитку економіки

11.07.2013   09:43

Із створенням Міністерства доходів і зборів та за рахунок об'єднання податкового і митного аудиту суттєво зменшується кількість візитів на підприємства, тобто замість 2-х перевірок буде лише одна.

Це знайшло позитивні відгуки у бізнес-середовищі Чернігівщини.

За статистикою, протягом першого півріччя 2013 року проведено 656 документальних перевірок (планових та позапланових), що на 9,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За їх результатами  сума надходжень збільшилась на 4,0 млн.грн. (22,2 млн.грн. за 6 місяців 2013 року порівняно з 18,2 млн.грн. за 6 місяців 2012 року).

З початку року проведено лише 48 планових перевірок, що майже втричі менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому сума надходжень склала 9,7 млн.грн.

Також проведено 608 позапланових перевірок, за результатами яких до бюджету додатково надійшло 12,4 млн.грн., що в 4 рази більше, ніж торік.

Крім того, перевірками  упереджено безпідставне відшкодування  ПДВ у сумі 1,7 млн. грн.. З початку  року збитки зменшені на 8,5 млн.грн.. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на 1,6 млн.грн.

Дистанційно працювати  з клієнтами нового відомства дозволить запровадження електронних сервісів. За рахунок введення електронних перевірок підвищиться якість і зменшиться термін проведення аудиту, - запевняють у Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.

Такі підходи  до податкового та митного контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого  втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.