Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 15:43:47

Вулична торгівля і МАФи. ВІДЕО

10.07.2013   10:47

На початку року один із чиновників міської ради говорив про площадки соціальної торгівлі, як альтернативу вуличній нерегульованій торгівлі

Але ця ідея за півроку трансформувалася і переросла у штрафи-заборони для громадян та встановлення так званих малих архітектурних форм у різних куточках міста, зручних і незручних. І, як здається, не дуже соціальних. Вартість утримання одного бутіка не по кишені бабусі, яка винесла на продаж свою городину чи ручні вироби. Часто вартість оренди задорога і для підприємців та оптовиків.

Проте, міська рада продовжує боротися із "вуличною торгівлею" старими методами: штрафами. І з офіційного повідомлення управління споживчого ринку та підприємництва міської ради слідує, що непогано. У тексті мова йде про те, що "Штрафних санкцій на загальну суму 19 тисяч 860 гривень нараховано з початку року адміністративними комісіями Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад за торговельну діяльність у невстановлених місцях.

Це – результат щоденних оперативно-профілактичних відпрацювань у місцях вуличної торгівлі та стихійних ринків, що проводяться спеціалістами управління споживчого ринку та підприємництва міської ради спільно з фахівцями Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділення обслуговування ринків міського відділу УМВС України у Чернігівській області та інспекторами-ревізорами КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» і екологічної інспекції КП «АТП - 2528».

За результатами обстеження виявлено факти несанкціонованого розміщення понад 150 об’єктів дрібнороздрібної торгової мережі з продажу плодоовочевої продукції, кондитерських виробів, квасу кегового та різноманітних промислових товарів.

Учасники рейдів-перевірок проводять профілактичні бесіди щодо недопущення порушень вимог чинного законодавства, на суб’єктів господарювання, які здійснювали торговельну діяльність у невстановлених місцях, складено 142 протоколи про адміністративні правопорушення."

А про те, якої думки про МАФи і тих, хто їх встановлює, чернігівці йдеться у сюжеті телеканалу "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці?

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці? 11:35

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

10 модульних укриттів планують встановити поруч із зупинками громадського транспорту 11:31

Про це повідомив під час загальноміської наради 23 квітня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. Зараз у місті вже є шість таких захисних споруд і їх кількість збільшать коштом міського бюджету до 16.

 Корюківські поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який чинив домашнє насильство щодо своєї матері

Корюківські поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який чинив домашнє насильство щодо своєї матері 11:28

Житель Корюківського району за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.