Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:13:10

Вулична торгівля і МАФи. ВІДЕО

10.07.2013   10:47

На початку року один із чиновників міської ради говорив про площадки соціальної торгівлі, як альтернативу вуличній нерегульованій торгівлі

Але ця ідея за півроку трансформувалася і переросла у штрафи-заборони для громадян та встановлення так званих малих архітектурних форм у різних куточках міста, зручних і незручних. І, як здається, не дуже соціальних. Вартість утримання одного бутіка не по кишені бабусі, яка винесла на продаж свою городину чи ручні вироби. Часто вартість оренди задорога і для підприємців та оптовиків.

Проте, міська рада продовжує боротися із "вуличною торгівлею" старими методами: штрафами. І з офіційного повідомлення управління споживчого ринку та підприємництва міської ради слідує, що непогано. У тексті мова йде про те, що "Штрафних санкцій на загальну суму 19 тисяч 860 гривень нараховано з початку року адміністративними комісіями Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад за торговельну діяльність у невстановлених місцях.

Це – результат щоденних оперативно-профілактичних відпрацювань у місцях вуличної торгівлі та стихійних ринків, що проводяться спеціалістами управління споживчого ринку та підприємництва міської ради спільно з фахівцями Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділення обслуговування ринків міського відділу УМВС України у Чернігівській області та інспекторами-ревізорами КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» і екологічної інспекції КП «АТП - 2528».

За результатами обстеження виявлено факти несанкціонованого розміщення понад 150 об’єктів дрібнороздрібної торгової мережі з продажу плодоовочевої продукції, кондитерських виробів, квасу кегового та різноманітних промислових товарів.

Учасники рейдів-перевірок проводять профілактичні бесіди щодо недопущення порушень вимог чинного законодавства, на суб’єктів господарювання, які здійснювали торговельну діяльність у невстановлених місцях, складено 142 протоколи про адміністративні правопорушення."

А про те, якої думки про МАФи і тих, хто їх встановлює, чернігівці йдеться у сюжеті телеканалу "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини