Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 12:16:10

Благодійний фонд «Європа» серед лідерів благодійництва

10.07.2013   10:22Агенцiя

БФ «Європа» став першим у номінації «Підтримка сфери охорони здоров’я», «Підтримка сфери культури та мистецтва», «Підтримка сфери науки та освіти», «Мінімальні адміністративні витрати», «Динаміка зростання благодійного бюджету».

В Києві відбулася конференція «Благодійність в Україні: від хорошого до великого», у якій взяли участь представники Адміністрації Президента України, міністерств соціальної політики, податків та зборів, фінансів, народні депутати, правління Українського форуму благодійників. У конференції взяла участь і президент благодійного фонду «Європа» Олена Гедіна.

Визначною частиною заходу  стало оприлюднення результатів першого Національного рейтингу благодійників, який складено на підставі підтвердних фінансових показників, що витрачені в секторі благодійності. І за його результатами фонд «Європа» визнано лідером у п’яти номінаціях в підкатегорії до 1 мільйона гривень. Зокрема БФ «Європа» став першим у  номінації «Підтримка сфери охорони здоров’я», «Підтримка сфери культури та мистецтва», «Підтримка сфери науки та освіти», «Мінімальні адміністративні витрати», «Динаміка зростання благодійного бюджету».

-  Не могла стримати своєї радості, коли наш фонд відзначили одразу у п’яти номінаціях. Зрозуміло, що ця відзнака заслуга багатьох людей – волонтерів, друзів, однодумців. Та найбільше ми радіємо за почесного президента нашого фонду Валерія Дубіля, який свого часу заснував цей фонд зі своїми друзями і обрав для організації шлях підтримки того,  хто потребує її,- ділиться враженнями Олена Гедіна. – Ми горді з того, що багаторічну роботу благодійного фонду «Європа» відзначено на всеукраїнському рівні. Такі відзнаки надихають нас, дають сили, вселяють віру у в те, що все недаремно, що любов і щирість все переможе. Ми пишаємося, що з кожним роком наш фонд обростає друзями, волонтерами, людьми, які живуть за заповідями Божими.

Загалом у рейтингу взяли участь 59 благодійників, з них 34 благодійні фонди та організації, 20 компаній та 5 фізичних осіб.

Згідно з дослідження, за минулий рік учасники рейтингу витратили на благодійність близько 580 758 013 гривень, що на 226 933 631 грн більше ніж у 2011-му році.

Найбільше за 2012 рік було спрямовано на сферу охорони здоров’я  — 256 280 457 грн, на соціальний захист і допомога -104 600 619 грн, спорт і фізичну культуру — 27 975 197 грн, мистецтво і культуру — 18 425 939 грн, науку та освіту — 13 768 376 грн, навколишнє середовище і охорону тварин -7 529 282 грн, міжнародні ініціативи — 6 581 821 грн на інше — 122 433 938 грн.

Допомогу отримали 56 089 осіб та 3026 організацій.

Щодо діяльності благодійного фонду «Європа», то організація за 2012 рік спрямувала на сферу охорони здоров’я – 154 969 грн, науку та освіту  — 340 000 грн, мистецтво та культуру  50 000 грн.

Окрім презентації першого національного рейтингу, учасники конференції обговорили питання благодійного законодавства в Україні, акцентуючи увагу на нагальних змінах.

Директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш запропонувала аудиторії обговорити бачення політичних партій та Уряду щодо ролі  місяця благодійних фондів та благодійних організацій  у вирішенні соціальних проблем нашого суспільства.

Представники міністерства охорони здоров’я України обговорили роль та функції опікунської ради при закладах охорони здоров’я.

Що робити аби в Україні запропонувала єдина система збору благодійних пожертв через текстове повідомлення, та які труднощі і ризики можуть виникати при впровадженні цієї системи в Україні повідомили представник сфери зв’язку та інформатизації.

Конференція відбулася в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ», яке фінансує агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

dubil.org

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини