Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 01:51:51

Заборгованість із заробітної плати в Чернігові зменшилась на 1,7 млн.грн

08.07.2013   16:32Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати протягом першого півріччя поточного року проведено 15 перевірок.

За їх результатами до ПАТ “ЧеЗаРа”, ТОВ “Чернігівгазспецсервіс”, ЗАТ “Архітектурна майстерня комплексного проектування”, ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Готель Градецький”, ТОВ “МіСПО”, УВП УТОС, ДП “БК “Домобудівник” внесено 12 документів прокурорського реагування. Вимога документів – усунення виявлених порушень трудового законодавства в частині оплати праці та законодавства про збір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окрім того, прокурорськими перевірками виявлені недоліки контролю у сфері оплати праці, на усунення яких внесені подання в Управління соціального захисту населення Новозаводської та Деснянської районних у м. Чернігові рад, Чернігівської міської ради, ДПІ в м.Чернігові. За результатами розгляду подань до відповідальності притягнуто 2 посадові особи органів контролю.

Також за втручання прокуратури чернігівськими підприємствами сплачено заборгованості з заробітної плати на 5,5 млн. грн., зі сплати єдиного соціального внеску – 2,4 млн. грн.

Одночасно в інтересах соціально незахищених осіб за їх зверненнями прокурорами подано та підтримано в суді 15 позовів про стягнення з підприємств заборгованої заробітної плати. Усі позови судом задоволено. На сьогодні з цих судових рішень реально виконано 4 на суму 21 тис. грн, але стягнення решти боргу продовжує перебувати в прокуратури на контролі.

Довідково:
Борг із виплати заробітної плати на підприємствах міста станом на 01.01.13 становив 10,1 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 6,7 млн. грн.), станом на 01.07.13 – 8,4 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 5,3 млн. грн.), тобто з початку року заборгованість зменшилася на 1,7 млн. грн.

Заборгованість підприємств-банкрутів на 01.01.13 становила 1835,7 тис. грн., на підприємствах, що призупинили свою діяльність – 1589,2 тис. грн. Станом на 27.06.13 по вказаним категоріям підприємств заборгованість складає – 1899,7 тис. грн. та 1217,4 тис. грн. відповідно.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини