Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:38:47

Гігант повертається: Білкозин відновлює виробництво

06.07.2013   13:20Агенцiя

Гігант харчової промисловості повертається! Прилуцький завод "Білкозин", єдиний в Україні та один із дванадцяти у світі з виробництва колагенової оболонки, відновлює виробництво: 26 червня після кількарічної перерви запущено дві виробничі лінії в цеху № 2.

Як повідомив "ВЧ" заступник міського голови Прилук Олександр Сивенко, це лише початок. Уже після 9 липня в планах керівництва ТОВ "Прилуцький завод "Білкозин" - запуск п'яти ліній, що вироблятимуть оболонку для сосисок. І наприкінці цього місяця має відбутися офіційне відкриття виробництва.

За словами генерального директора підприємства Олександра Чернолуцького, наразі штат працівників заводу - 400 чоловік. Здебільшого це ті, хто і раніш трудився на "Білкозині". До кінця 2013-го колектив розшириться до 640 чоловік. Також Олександр Романович запевнив, що до грудня підприємство вийде на 80% своєї потужності. А це 120 мільйонів погонних метрів оболонки на рік.

Відновлення виробництва на заводі "Білкозин", - прокоментував подію Олександр Сивенко, - позитивно вплине на розвиток не тільки Прилук, а й усієї Чернігівщини. По-перше, це робочі місця. По-друге, значні надходження до бюджету. По-третє, зростання обсягів промислового виробництва. Тож не дивно, що ситуація на "Білкозині" перебуває на особистому контролі облдержадміністрації.

До речі, всі обіцянки Олександра Чернолуцького щодо термінів відновлення виробництва виконуються. Наприкінці лютого-на початку березня поточного року шляхом аукціону було придбано основний майновий комплекс старого заводу "Білкозин". У другій половині квітня розпочалися відновлювальні роботи, завезення сировини, ремонт існуючого обладнання. І от дійшла черга до запуску виробництва.

Також приємно відзначити, що у новоствореного ТОВ "Прилуцький завод "Білкозин" заборгованість по зарплаті, відрахуванням до Пенсійного фонду, сплаті податків тощо відсутня.

Під час екскурсії, проведеної 26 червня для партнерів, постачальників та споживачів, "Білкозин" презентував нові види своєї продукції, що випускатиметься тільки в Прилуках.
Уже найближчим часом має розпочати роботу цех №3. Отже, на одне діюче підприємство в нашому регіоні стане більше.

Андрій Гончар, газета "Відомості Чернігівщини"
 

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини