Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 12:53:25

Херсонське АМКУ оштрафувало чернігівський "Атілос"

05.07.2013   13:42Агенцiя

Господарський суд Херсонської області підтвердив закінність рішення Херсонського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України.

Херсонське обласне територіальне відділення оштрафувало ТОВ «АТІЛОС» (м. Чернігів) та НВП «Система+Сервіс» (м. Харків) загалом на 25 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що спричинили спотворення результатів торгів, проведених комунальним підприємством  електромереж зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло».

Як показало розслідування,  зазначені підприємства узгодили свої пропозиції ще до проведення розпорядником бюджетних коштів торгів із закупівлі пристроїв електричних комплектуючих. Судові інстанції, які переглядали рішення Антимонопольного комітету України, підтвердили його законність та обґрунтованість.

За повідомленням прес-служби Херсонського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України, виконуючи рішення суду порушники мають сплатити штраф до державного бюджету.

http://skifija.ua

 

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.