Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 23:34:49

Житлово-комунальне господарство області активно готується до зими

05.07.2013   08:03

Рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства Чернігівщини до роботи в зимових умовах на 1 липня становить понад 40%.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 3 липня на розширеному засіданні оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період. У засіданні окрім членів штабу взяли участь керівники основних теплопостачальних підприємств області.

За інформацією директора Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петра Головача, вже проведено заміну 3,46 км водопровідних мереж (40,7%) та 0,7 км каналізаційних мереж (42,4%). Підготовлено 10 водопровідних насосних станцій, 4 каналізаційні насосні станції та 389 артезіанських свердловин.

Комплексно підготовлено до зими 2230 житлових будинків (41%), 260 загальноосвітніх шкіл (41,3%), 165 дитячих садочків (40,6%), 36 лікарень (43,4%).

Теплове господарство області налічує 940 котелень, рівень готовності яких становить 44%. Виконання планових завдань з підготовки центральних теплових пунктів становить – 42,1%, теплових мереж у двотрубному обчисленні – 43,3%. Проведено заміну 2,9 (43,1%) км теплових мереж.

Керівники теплопостачальних підприємств доповіли про зроблене з підготовки до осінньо-зимового періоду та окреслили проблемні питання, які подекуди виникають.

Також учасники наради обговорили стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко наголосив на тому, що при проведенні підготовчих робіт особливу увагу необхідно звернути на виконання завдань Президента України щодо скорочення обсягів споживання природного газу.

За результатами засідання оперативного штабу готується відповідне протокольне рішення.

 

 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.