Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 12:23:41

Мешканці Чернігова надавали перевагу товарам, виробленим на підприємствах України

04.07.2013   07:47

Роздрібна торгівля в м. Чернігові за І квартал 2013 року

За даними державних статистичних спостережень у І кварталі 2013 р. підприємствами (юридичними особами), які здійснювали роздрібну торгівлю та ресторанне господарство в м.Чернігові, реалізовано населенню споживчих товарів на 859,5 млн.грн., що на 5,7% більше, ніж у І кварталі 2012р. (у порівнянних цінах).

Продовольчих товарів було реалізовано на 497,2 млн.грн. Вагома частка в їх структурі припадала на м’ясні, рибні, молочні продукти, кондитерські, хлібобулочні та тютюнові вироби, алкогольні напої, овочі, плоди, ягоди, виноград, горіхи, безалкогольні напої.

Продаж непродовольчих товарів становив 362,3 млн.грн., серед них переважали світлі нафтопродукти, товари фармацевтичні та парфумерно-косметичні, автомобілі та автотовари, прилади електропобутові, засоби для миття, чищення та догляду, матеріали будівельні.

Мешканці обласного центру надавали перевагу товарам, виробленим на підприємствах України, частка яких становила 64,8% товарообороту торгової мережі, у тому числі частка вітчизняних продовольчих товарів склала 88,2%. Водночас серед непродовольчих товарів більшим попитом користувалися імпортні товари, питома вага яких становила майже дві третини їх загального продажу.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт 11:36

Упродовж минулого тижня (з 10.01. по 17.01.2022) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 195 чоловік особового складу та 66 одиниць основної та спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини