Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 10:12:05

Перша система якості у стоматологів

02.07.2013   13:28

Чернігівська стоматологічна клініка “Вівадент” першою серед лікувальних закладів області впровадила систему управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства “Чернігівстандартметрологія” – Валентин Бакуменко.

“Сертифікат на систему управління видали клініці спеціалісти нашого підприємства”, – сказав він.

Керівник стоматологічної клініки Наталія Шень пояснила, що заклад постійно прагне підвищувати якість послуг. Лікарі проходять курси підвищення кваліфікації, постійно відвідують профільні семінари.

Матеріали та обладнання для надання якісних послуг закуповуються у провідних світових виробників. А тепер і впроваджена система управління якістю допоможе будувати роботу максимально ефективно.

“Працюючи на ринку Чернігова уже 15 років, наша клініка здобула довіру пацієнтів, адже репутація клініки – неоціненний скарб, який ми цінуємо”, – додала Наталія Шень.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини