Житловий фонд Чернігова складає більше третини міського фонду області
Житловий фонд м. Чернігова на 1 січня 2013 р. становив 6043,7 тис.м2 загальної площі. Це більше третини міського фонду області. Порівняно з попереднім роком загальна площа зменшилася на 0,5% (в основному, за рахунок виведення квартир із житлового фонду для використання в інших цілях).
На одного жителя обласного центру в середньому припадає 19,6 м2 загальної площі помешкань, що менше, ніж в міських поселеннях області (21,7 м2).
На початок року в м.Чернігові налічувалося 112,3 тис. квартир та одноквартирних будинків, серед них найбільше (38,9%) – двокімнатних.
Загальна площа гуртожитків становила 150,4 тис. м2, або 2,5% усієї площі житлового фонду міста.
До категорії зношених віднесено 74 житлові будинки загальною площею 12,0 тис.м2, аварійними визнано 8 будівель загальною площею 1,3 тис.м2.
Рівень обладнання загальної площі житлового фонду міста становив: газом 97,0%, опаленням – 98,3%, водопроводом – 99,0%, каналізацією – 98,0%, ваннами – 97,3%, гарячим водопостачанням – 97,0%, електроплитами – 2,7%.
Житловий фонд обласного центру за рівнем благоустрою значно випереджає житловий фонд інших населених пунктів області.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.