Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 14:46:07

Через рік у Чернігові буде споруджений новий “Акваріум”

21.06.2013   08:29Агенцiя

Якщо бути точним, на розі проспекту Миру і Київської у травні 2014 року заплановано закінчити будівництво четвертої черги торговельного комплексу “Акваріум” площею 614 кв. метрів.

Нова споруда буде трирівневою. Магазин площею приблизно 380 м2 розміщатиметься під землею. На поверхні, скоріше за все, відкриються заклади громадського харчування, кафе або ресторани: поки що інвестори та замовники споруди – ТОВ “Будівельна компанія “Акваріум” – це ще не вирішили, а остаточне рішення прийматиметься на запланованому власниками конкурсі. Наземну двоповерхову частину “Акваріума-4” спорудять із синього американського скла “Соулар”, що, особливо при заході сонця та у вечірній час, має створювати у відвідувачів та перехожих асоціацію з назвою споруди (акваріумом).

Але два “ласих шматка” загальною площею понад 230 кв. метрів вже сьогодні цікавлять бажаючих. Підземна частина за проектом має форму квадрата, а наземна – скляної лінзи. Усі поверхи будуть з’єднані сходами. Виходи з підземного переходу на проспект Миру та вул. Київську будуть покриті трирівневими скляними піддашками для зручності відвідувачів.

Окрасою споруди стане зовнішня поверхня. Існуючу штучну бетонну плитку замінять плитами з натурального граніту. Заплановано виготовити з нержавіючої сталі фігури дельфінів, а вздовж стін споруди будуть розбиті оригінальні трирівневі газони.

Роботи вже фактично розпочалися, на огорожі розміщено стенд із фотографією та основними даними споруди. Планується до листопада встановити головні конструкції, а взимку – системи життєзабезпечення та виконати оздоблювальні роботи.

Виконавець проекту – приватне підприємство “Портал-М”, що очолює архітектор Тетяна Мазур.

http://vid.cn.ua/content/view/8847/65/

Останні новини Чернігівщини

Переоформити автівку, куплену через фінансовий лізинг, стало простіше: що змінилося з 1 січня 13:17

Цього року відбулися зміни щодо переоформлення транспортних засобів, які фізичні чи юридичні особи придбали за договором фінансового лізингу. Так, з 1 січня перереєструвати автівку можна навіть у разі внесення лізингодавця до Єдиного реєстру боржників.

На Корюківщині поліцейські затримали торгівця наркотиками

На Корюківщині поліцейські затримали торгівця наркотиками 11:35

Оперативники та слідчі Корюківського районного відділу поліції викрили незаконну діяльність 28-річного жителя Корюківки, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

23 січня: цей день в Україні і світі 10:32

День 1430 Російська агресія - Day 1430 Russian aggression

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини