Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 08:40:22

Обговорено можливість залучення індійських інвестицій до розвитку пріоритетних галузей Чернігівщини

15.06.2013   08:14

Олександр Шанойло детально ознайомив гостей з економічним та аграрним потенціалом Чернігівщини, зазначивши, що Чернігівщина — одна з областей України, що активно працює над налагодженням регіонального співробітництва з індійськими штатами.

Як зазначалося, перші кроки в налагодженні співпраці вже зроблені. Зокрема, представники ряду індійських промислових підприємств вже здійснили робочі поїздки до Чернігова, а місцевий автозавод досить тісне співробітництво з поставки комплектуючих у виробництві автобусів з індійським підприємством «TATA Projects».

У ході зустрічі також обговорили питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва, можливості залучення індійських інвестицій до розвитку пріоритетних галузей економіки регіону, співпрацю у сфері виробництва комбікормів, у розвитку галузі тваринництва та переробної промисловості.

Останні новини Чернігівщини

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини