Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 19:38:43

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень–квітень 2013 року

31.05.2013   13:48

Підприємства Чернігівської області за січень–квітень 2013р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4,4 млрд.грн., з якої 12,8% реалізовано за межі України.

Найвагоміша частка (61,4%) в обсязі реалізації підприємств переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 39,2%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 9,8%, машинобудування – 4,3%. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 27,3%, добувної промисловості – 10,8%.

Майже половину загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства м.Чернігова, 22,6% – м. Прилук.

Обсяги реалізації промислової продукції в розрахунку на 1 особу населення в області становили 4,1 тис.грн., при цьому лідерами були підприємства м.Прилук (17,2 тис.грн.) та Корюківського району     (12,9 тис.грн.).

Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 881,6 млн.грн., з них 24,0% від іноземного замовника.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини