Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 12:02:10

Переважна більшість товарів тривалого користування, якими володіє населення Чернігівської області, є імпортними

30.05.2013   08:04

Скільки товарів тривалого користування ми маємо

У жовтні 2012 р. органами державної статистики було проведено вибіркове опитування членів домогосподарств, які приймають участь в обстеженні умов життя, щодо наявності в домогосподарствах товарів тривалого користування.

За даними опитування 93,6% домогосподарств Чернігівської області мають холодильники, 91,4% – телевізори кольорові та електропраски, 82,8% – мобільні телефони, 74% – пральні машини, 69% – електропилососи тощо.

Незважаючи на необхідність направляти суттєву частину коштів на харчування, протягом двох останніх років у сім’ях області зросла частка найсучасніших та дорогих товарів (комп’ютерів, супутникових антен, морозильників та відеокамер). Серед областей Полісся жителі Чернігівщини мають найменше телевізорів, мікрохвильових печей та ноутбуків.

У той же час у нас в 1,7 раза більше, ніж у цілому в країні забезпеченість велосипедами. Ними володіє близько 62% домогосподарств області, що пов’язано з великими відстанями між населеними пунктами та обмеженим регулярним транспортним сполученням. Автомобілі має в своєму користуванні 18,7% домогосподарств, причому майже кожен п’ятий автомобіль куплено за останні 5 років.

Переважна більшість товарів тривалого користування, якими володіє населення Чернігівської області, є імпортними. Це 100% мобільних телефонів, швейних машин, мікрохвильових печей та персональних комп’ютерів, 99% відеомагнітофонів та цифрових фотоапаратів, 93,2% телевізорів кольорових, 89,4% фотоапаратів, 88,3% електропилососів, 88,2% магнітофонів, 75% пральних машин, 73,7% автомобілів.
 

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини