Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:33:29

До дня хіміка

26.05.2013   10:46

У хімічній та нафтохімічній промисловості Чернігівщини обсяг виробництва за 2012 р. до попереднього року зріс на 14,1%

Продукція хімічної і нафтохімічної промисловості Чернігівщини досить різноманітна: фарби та лаки, шпатлівки малярні, антифризні речовини, полірувальні препарати для металів, нитки монофіламентні штучні, мило, шампуні, косметичні засоби для догляду за шкірою тіла тощо.

Серед основних виробників продукції – ДП “Пластмас” ТОВ “Пластмас-Прилуки”, ДП “Компанія “Короп-пласт”, ТОВ “Пласт-Бокс Україна”, ТОВ “Делфін Індастрі Україна”, ТОВ “Мейн Пак”, ТОВ “Планета-інкс”, ПАТ “Ніфар”, ТОВ “Інтера Чернігів”.

У хімічній та нафтохімічній промисловості обсяг виробництва за 2012 р. до попереднього року зріс на 14,1%. За цей період більше вироблено пластмас у первинних формах, засобів косметичних, шампунів, рідин гальмівних.

Підприємства хімічної промисловості у 2012 р. реалізували продукції на суму 189,7 млн.грн. (1,3% від загального обсягу реалізації промисловості області). Майже кожне п’яте підприємство галузі займалося інноваційною діяльністю, ними було реалізовано інноваційної продукції на 25,3 млн.грн.

На розвиток галузі у 2012 р. використано 14,1 млн.грн. капітальних інвестицій, або 2,6% інвестицій у промислове виробництво.

Станом на 31 грудня 2012 р. в хімічну та нафтохімічну промисловість було залучено 11,4 млн.дол.США (13,8% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій у промисловість).

За 2012 р. з Чернігівщини експортовано продукції хімічної та нафтохімічної промисловості на суму 7,6 млн.дол.США. Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках Росії, Білорусі, Молдови, Грузії.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини