Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 08:51:54

Завершено кампанію декларування

25.05.2013   10:15Агенцiя

В Україні завершено кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році.

Підбиваючи підсумки проведеної роботи необхідно відмітити, що в кожному податковому органі Чернігівської області були створені належні умови для прийому декларацій (введення нового сервісу, який дає змогу подавати декларацію в електронному вигляді, активна роз’яснювальна робота, оперативне обслуговування податківцями).

15685 громадян приймали участь у декларуванні, з яких 11251 – це ті люди, які зобов’язані задекларувати свої доходи, а 4434 громадянина звернулись для отримання податкової знижки.

Люди отримували спадщину та дарунки, надавали послуги по оранці городів, продавали та здавали в найм рухоме та нерухоме майно, здійснювали продаж корпоративних прав, тощо.

Так, сума податку, який нарахований з доходів “обов’язкових” декларантів по відпрацьованим на початок травня деклараціям по області становить 10,9 млн. грн. (на даний момент до бюджету вже надійшло 4,8 млн. грн.)

Майже 3 міліона гривень повернуто з бюджету тим громадянам, хто скористався податковою знижкою (їх близько 4,5 тис.). Це батьки студентів, які оплачували вартість навчання своїх дітей та самі студенти, особи, які мають іпотечні кредити та особи, які проводили сплату страхових внесків.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

АНОНСИ ПОДІЙ