Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:20:44

Чернігівську область на ХХV Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2013” представляють 19 підприємств

23.05.2013   08:49

22-25 травня у Національному комплексі “Експоцентр України” триватиме ХХV Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2013”.

Цього року у виставці беруть участь 1224 учасників із 17 країн світу, в тому числі Білорусі, Данії, Індії, Італії, Китаю, Люксембургу, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, США, Туреччини, України, Чехії.

Чернігівську область на виставці представляють 19 підприємств, серед яких – ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, Чернігівське відділення ПАТ “СанІнБев Україна”, ПАТ “Продовольча компанія “Ясен”, ТОВ “Ніжинський консервний завод”, філія “Менський сир” ППКФ “Прометей”, ТОВ “Фабрика лозових виробів” та інші.

В експозиції „Аграрна наука і освіта” інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН представлена виставкова експозиція „Дослідження з питань розробки бактеріальних добрив та засобів захисту рослин і тварин”, а Носівською селекційно-дослідною станцією – експозиція наукових досліджень селекції рослинництва.

В рамках виставки передбачається проведення Міжнародного форуму Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи”, круглих столів: “Оподаткування сільськогосподарських виробників, проблеми і шляхи їх вирішення” та “Стратегія розвитку аграрного сектору економіки України у реалізації Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки”, семінару “Продовольча та енергетична безпека в Україні та світі”, Дня технічної політики та сільськогосподарського машинобудування, днів регіонів, ярмарку продовольчих товарів.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».