Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 12:07:07

Чернігівську область на ХХV Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2013” представляють 19 підприємств

23.05.2013   08:49

22-25 травня у Національному комплексі “Експоцентр України” триватиме ХХV Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2013”.

Цього року у виставці беруть участь 1224 учасників із 17 країн світу, в тому числі Білорусі, Данії, Індії, Італії, Китаю, Люксембургу, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, США, Туреччини, України, Чехії.

Чернігівську область на виставці представляють 19 підприємств, серед яких – ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, Чернігівське відділення ПАТ “СанІнБев Україна”, ПАТ “Продовольча компанія “Ясен”, ТОВ “Ніжинський консервний завод”, філія “Менський сир” ППКФ “Прометей”, ТОВ “Фабрика лозових виробів” та інші.

В експозиції „Аграрна наука і освіта” інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН представлена виставкова експозиція „Дослідження з питань розробки бактеріальних добрив та засобів захисту рослин і тварин”, а Носівською селекційно-дослідною станцією – експозиція наукових досліджень селекції рослинництва.

В рамках виставки передбачається проведення Міжнародного форуму Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи”, круглих столів: “Оподаткування сільськогосподарських виробників, проблеми і шляхи їх вирішення” та “Стратегія розвитку аграрного сектору економіки України у реалізації Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки”, семінару “Продовольча та енергетична безпека в Україні та світі”, Дня технічної політики та сільськогосподарського машинобудування, днів регіонів, ярмарку продовольчих товарів.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».