Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 07:48:05

Про роботу промисловості Чернігівської області за січень–квітень 2013 року

22.05.2013   08:11

У квітні 2013 р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця зріс на 8,3%. Суттєвий приріст (27%) одержано в переробній промисловості, зокрема у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – 41,5%, гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 38%, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 37,4%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – 31,7%.

“Чексіл”

“Чексіл”

У січні–квітні п.р. проти відповідного періоду минулого року обсяг продукції становив 90,8%. У добувній промисловості виробництво склало 81,4%, а серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєвий приріст (40,4%) одержано у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів обсяги продукції зросли на 5,7%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,4%.

Упродовж січня–квітня 2013 р. більше, ніж рік тому, видобуто пісків природних, вироблено деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, спирту етилового неденатурованого.

Серед продуктів харчування на 65,7% зросло виробництво обробленого рідкого молока, на 27,5% – круп, на 21,2% – йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, на 10,4% – борошна, на 8,8% – виробів ковбасних.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини